Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ugyanúgy profilké...

Hogy lehetne ugyanúgy profilképet feltölteni Facebook-ra, ahogy eddig?

Figyelt kérdés

Eddig teljes méretben fel lehetett tölteni, akár téglalap alakú volt, akár nem. Most pedig ha fel szeretnék tölteni egy teljesen új képet, akkor csak azt ajánlja fel, hogy négyzet alakúban lehet feltölteni (ki kell vágni az eredeti képből). Remélem érthető voltam valamennyire. :)

Létezik erre megoldás? Rájött már valaki? :)



2014. dec. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ha selfie, akkor próbáld meg úgy fényképezni magad hogy az arcod a kép felső felében legyen:) és akkor pont jó helyen lesz:) én ennyivel megoldottam xd
2014. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
,,selfie" :D, de már régebbi kép, és kivágva nem ugyanaz:(
2014. dec. 20. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor valami képszerkesztő akármivel ügyeskedj:) többet nem tudok segiteni nem vagyok valami nagy kocka:))
2014. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem sikerült megoldani! :D telefonon m.fb-re felmentem, ott átváltottam a másik nézetre (valamit kiírt, hogyha lassú a netem, akkor váltsak át...) és ott rámentem a mostani profilképemre, ott arra h megváltoztatás, és aztán meg kiadott egy e-mail címet, ahova küldhettem a képet...és úgy tökéletes lett.:D remélem segítettem, ha valami nem stimm, akkor írj:3
2014. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Na, megtaláltam a legegyszerűbb módját :)

Erre a linkre katt, és ott egy összevisszaság-emailt ki fog adni. Arra kell küldened a képet, amit szeretnél. Ennyi. :)

[link]

[utolsó voltam]

2014. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Telóról felrakja normálisan. De ott is csak böngészőn keresztül. Ha a fb appról akarod, ott is le kell vágni
2014. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Es mennyi ido alatt valtozott meg ? utolso elotti..
2015. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem szinte egyből!
2015. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!