Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a szürke...

Hogyan dobjam fel a szürke hétköznapokat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, lány. Eddig mindig panaszkodtam, hogy milyen unalmas hétköznapjaim vannak, reggel felkelek, suliba megyek, haza jövök, tanulok meg lazítok egy kicsit, alvás, és holnap minden kezdődik előről. Úgy érzem, mintha nem is élnék, csak telnek a percek, az órák, napok, és nem történik semmi izgalmas. Persze vannak barátaim, néha elszoktunk menni egy-egy közös programra, de ez sem dob fel már annyira, mint régen. És úgy érzem, hogy elmegy mellettem a fiatalságom, az egész életem. Most, hogy újra itt a téli szünet, elhatároztam, hogy kicsit felpezsdítem a mindennapjaimat, csak nem tudom hogyan fogjak hozzá. Csak a telefonomon lógok, legtöbbször pedig a képzeletvilágomban merengek, de amikor beugrik az ötlet, hogy csináljuk valami hasznosat, csak elvetem és megkérdezem magamtól, hogy "minek?". Bárki tudna tanácsot adni? Mit kezdjek magammal? :(

2014. dec. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió! Először is... SPORTOLJ. Legalább heti 2x, még jobb, ha 3x. Keress valami olyat, ami közben jól érzed magad, és inkább feltölt energiával, mint lefáraszt.

Aztán... válassz egy olyan tantárgyat, ami jobban érdekel a többinél, és kezdj el vele többet foglalkozni.

Keress hobbikat, kreatívkodj. Próbálj ki új dolgokat. Pl.: köss egy sálat, vagy valami.

Ha van az iskoládban, városodban valami jó kis közösség, akkor lépj be. pl.: kórus, szakkör, stb.

Tanulj hangszert, járt külön nyelvórára. Vagy bármi. :)

2014. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, a sportot megfogadom, a hangszer és a szakkör mellett már ott a pipa. :) Természetesen ment a zöld, és kellemes ünnepeket! :)
2014. dec. 23. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eleged van a mindennapokból, megszokásokból, néhány aprósággal is változtathatsz rajta. Pl. rendezd át a szobád, próbálj meg más útvonalon eljutni az iskolába, ismerkedj új emberekkel, próbálj ki új dolgokat, szerezz új élményeket. A lényeg, hogy szakíts az eddigi hagyományaiddal.
2014. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Talán az lesz itt a gond, hogy eddig eléggé tartottam az új dolgoktól.
2014. dec. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!