Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a blogom? Kíváncsi...

Milyen a blogom? Kíváncsi vagyok a véleményekre. (NEM FANFICTION)

Figyelt kérdés

[link]


Aki megnyitja látja

1. Kezdő szintű

2.Szünetel mert eléggé sokat kellett tanulnom stb..(+eszembe jutottak más ötletek más blogok amiket még most kezdtem írni [interneten nem találhatóak]

3.Baj van a gépelésemmel helyesírásommal amiket javítani fogok!


Véleményeket szívesen hallanék.Igaz van két nagyon kedves olvasóm (*-*)

Amúgy az egész történet úgy kezdődött h nem találok blogokat a neten :D ezért kezdtem írni.Amiket olvastam befejezték és tele van a net olyan fanfictionokkal amik biztos nagyon jók de én nem szeretem az olyan zenét amiket ők játszanak.Így is a nővérem rajong egy bandáért akiknek tudom a teljes nevüket mert valaki a bandát használta fel szereplőknek :D



2014. dec. 27. 21:43
 1/5 edemmester ***** válasza:

Őszinte véleményt fogok írni. Nem azért írom, hogy megbántsalak vele, hanem inkább azért, mert segíteni szeretnék. Amiket most írok, azokat ne sértésként, hanem tanácsként értelmezd.


TIPP: Legközelebb ne a mobil oldalt, hanem az eredeti verziót linkeld. ( [link] - aki nincs belépve annak themysteriouseyes pont blogspot pont hu)


ELSŐ BENYOMÁS


Első ránézésre nem remélek túl sokat tőle. Egy borzalmasan összehányt kinézet társul óriás ráadásul monospace betűkkel, a háttér és az előtér alig tér el, mögötte egy random háttérkép, felül pedig a navbar aminek a színe abszolút nem passzol a többihez, de ez a legkisebb gond. (igen, azt is lehet színezni vagy kikapcsolni)


KÜLSŐ


Nagyjából már összefoglaltam. A design meglehetősen gyenge. A szöveg a háttér és előtér kombináció miatt nehezen olvasható, a betűméret pedig indokolatlanul nagy. Tényleg. Mint ha vakoknak készült volna. A bejegyzésláblécek hasonlóképp rondák (szerintem), egyes bejegyzések mögött kézzel odatett undorító fehér kiemelés, lentebb valahol még a betűmérete is más pár bejegyzésnek.... KÁOSZ! Én a helyedben nem adnék ki ilyen kinézetű munkát a kezemből, javaslom, hogy evvel mielőbb kezdj valamit, többek között az olvashatóság miatt. Ne haragudj, de ez tényleg csúnyácskára sikeredett.


TARTALOM


TIPP: pont, kérdőjel, felkiáltójel, vessző, pontpontpont stb. után szóközt teszünk. Sorközi kötőjel/gondolatjel elé és mögé is szóközt teszünk.


Néhol kicsit tőmondatos, valamint előfordul benne szóismétlés, néhol pedig szerintem hiányoznak vesszők. Egyébként szerintem nem olyan rossz ez, ahogy egyre többet írsz, sokat fogsz még fejlődni... feltéve hogy írsz, mert persze nem szabad mindennek a tanulás rovására mennie, ebben teljesen igazad van, azonban ha 10 hónapos szünetek között 2 hónapig fogsz közzétenni havi 2-3 részt, az valljuk be, hogy nem tűnik túl működőképes modellnek, az olvasók nagyja a 8-10 hónapos blogszünet alatt azt is el fogja felejteni, hogy léteztél. Gondold végig, hogy nem lehetne-e valahogy összeférhetővé tenni a blogot a tanulással. Mint mondtam, az iskola fontos, de hétvégén például talán jutna idő néha a blogra is... persze nem ismerem az időbeosztásodat, és ismétlem, az iskola a legfontosabb.


ELRENDEZÉS


Az oldalsáv is nekem kicsit furcsa, bár az előbbi két ponthoz képest ez kevésbé problémás. Gondold át, hogy mik azok a modulok, amik tényleg kellenek, és mik azok, amik nem. Gondold át, hogy biztosan kell-e az az osztott oldalsáv, vagy sem. Valamint a profiloldaladon OLVASD EL hogy mit ír a blogger az egyes mezők mellett, és javaslom, hogy ennek megfelelően töltsd ki őket. Ahová vesszővel elválasztva kér valamit, oda célszerű úgy írni, mert így lesz értelmesen kereshető.


ÖSSZKÉP


Elsőre nem annyira rossz ez, de bőven van mit javítani rajta. Azt azért nem feltétlen mondanám hogy DELETE, de azt javaslom, hogy nézd végig amit eddig gyártottál, nézzenek ki egyformán, kicsit szüntesd meg a káoszt, tedd rendbe a designt, stb. és egész rendben lesznek a dolgok. :)


Ha bármi kérdésed van, vagy ha bármiben segítség kell a bloggal kapcsolatban, akár designilag, akár tartalmilag, akár bármi egyéb, akkor írj bátran privátban, szívesen segítek bármiben. :)

2014. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megnyitottam, és annyira sötét maga a szöveg színe a háttérhez képest, hogy olvashatatlan.
2014. dec. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor próbálok javítani és meg tanulok desinget készíteni
2014. dec. 28. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fekete alapon sötétkék betűk....eddig jutotta. bocsi, de a szemeimet nem lottón nyertem :) ez így nagyon nem jó kombináció
2014. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami így elsőre szembe jut a blogodról az a KÁOSZ. Mindenképpen javíts a munkádon, mert ez így ........

2014. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!