Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a stílust...

Hogy hívják azt a stílust amit ma táncolnak az emberek a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Nem tudom mert nem járok ilyen helyekre, az ismerőseim egyszerűen táncnak hívják, de ők sem tudják. Régen hallottam hogy ez milyen stílus és ezt oktatják is. És meg szeretném tanulni, mert én igazából ezért nem megyek el szórakozó helyekre mert nem tudom ezt táncolni. :S (Igazából ezek a remix számok szólnak ott azt tudom azokra..)
2010. febr. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

?!

nem tudom konkrétan mire gondolsz,nekem hirtelen a tektonic ugrott be,de az csak kifejezetten tektonic stílusú zenére "érdemes". egyébként elég b*zis... ha nem ez az,írd le konkrétabban

2010. febr. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most ahogy én elmondanám az olyan vénasszonyosan hangzana :DD, de most képzelj el egy szórakozóhelyt ahol általában mixek, remixek vagy csak sima techno szól, és arra táncolnak az emberek, vagyis csak rángatóznak vagy nem tudom... és egyszer pár éve volt a TV-ben hogy ezt a rángatózást oktatják, és meg szeretném tanulni. De hogy hívják ezt a táncot? :S:D
2010. febr. 8. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor gondolom nem az volt,amit leírtam. a rángatózáshoz nem hiszem,h kellene oktatás,youtube és már tanulhatod is :)
2010. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy hülyén jön ki.. nem rángatózás... csak én így hívom.. ahogy.... nem tudom leírni :SS... aki volt már szórakozóhelyen tudja hogy hogy táncolnak az emberek.. csak az egy stílus.. de hogy hívják azt a stílust?
2010. febr. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!