Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud küldeni videókat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud küldeni videókat, hogy hogy táncolnak a szórakozóhelyeken? Soha életemben nem voltam, és pénteken valszleg megyek.

Figyelt kérdés

Meg mi a szokás ilyen helyeken? Minden részletet tudni szeretnék, csak komoly válaszokat légyszi! Kössz


16f


2010. máj. 30. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
inni inni inni
2010. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bemész megiszol vmi ütőset 5 perc után ugyan úgy táncolsz mint a körülötted levők .utánzod őket meg kitalálsz mást is:D ENNYI én lány vagyok a lányoknak könnyebb jól akár szexyn táncolni a fiúk meg nagyon nem tudnak mit csinálni.az viszont nem oké amikor egy srác megfogja a csípőm és a farkát nyomja hozzám és alig enged na ettól hányingert kapok

17l

sok szerencsét

2010. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy annyira nem vonz a tánc, de azért majd megpróbálom. Jah meg még hogy kivel lehet táncolni meg hogy, áhh:D

Nem csajokkal megyek, bár majd ezt is meglátjuk, még ki tudja, hogy lehet ott táncolni. Egyedül meg olyan baromság. Áhh nem is tudom mit szeretnek ebben olyan sokan, bár lehet még én is rákapok. Nam indegy nem akarom elkiabálni. Köszi a válaszokat, még jöhetnek hasznos infok :P

2010. máj. 30. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, bulizni mégy nem vizsgázni:) Ha betanult erőltetett módon akarsz táncolni az mindenképpen béna lesz, menj be igyál valamit (nem feltétlenül alkoholosat csak akkor már lesz nálad valami ) nézz szét, aztán belejössz egy pillanat alatt, ne parázd túl


19L

2010. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké, köszi. Már én is gondoltam rá hogy hülyeség a videó, nem is néztem végig őket. :)


Majd ellesem maximum másoktól, de szerintem kell majd alkohol hogy ellazuljak mert nem vagyok valami laza ember, sokszor görcsölök hülyeségek miatt.

2010. máj. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!