Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lg g3 tulajdonosok igaz az...

Lg g3 tulajdonosok igaz az hogy a készülék a felbontás miatt hamar lemerül és gyenge a processzor és felmelegszik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ja.. leszólt az elnök az egyik sufniba, hogy ha ettek a rabszolgák, akkor rakjanak össze pár millió G3-at..az anyagokat szedjék össze a selejtraktárból, azzal sem kell akkor bíbelődni.. amelyik G3 váletlenül működik, azokat küldjék át európába..oda jó lesz...


igen, ez valahogy így mehet..aztán mi meg szívunk..


...illetve én nem, mert az enyém véletlenül működik...hiba, és minden rémisztő jelenség nélkül.

2015. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogy merül le hamar.

Nem gyenge a processzor szerintem.

Felmelegszik tényleg (pár óra használat után), ilyenkor szabályozza a képernyő fényerejét a telefon. Ez az egyetlen hibája szerintem, de nincs tökéletes mobil.

2015. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!