Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Budapesten egy...

Hogyan tudnék Budapesten egy japán karaokeban dolgozni?

Figyelt kérdés
3 éve tanulok japánul és szeretném kamatoztatni, amire egy japan karaokeban szerintem lenne lehetőségem. Énekelni is nagyon szeretek szóval ezért is érdekelne. Viszont nem nagyon találtam infót róla a neten ,hogy egyáltalán létezik ilyen a városban. Szóval, ha valaki kicsivel is többet tud mint én, annak válaszát előre is köszönöm!:)

2015. jan. 5. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Javíts ki ha tévedek de szerintem egy kareoke bárba azért mennek az emberek hogy énekeljenek, a helyek nem fizetnek énekeseknek, pont az a lényeg hogy civilek énekelhetnek.
2015. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon félreértetted ezt, mert ha egy karaokéban dolgozol MAGYARORSZÁGON, akkor nem kell tudnod se énekelni, de japánul... Egyébként én sem tudok róla, hogy lenne ilyen létesítmény M.o-on.


Ha mindenképpen a japánt szeretnéd kamatoztatni (mondjuk nem tudom, milyen szinten állsz, mert az, hogy 3 éve tanulsz, még nem árulja el, hogy milyen intenzitással), akkor én inkább japán ÉTTERMEKRE gondolnék, ahol nagyobb szükség lehet rá, mert gyakrabban megfordulhatnak japán vendégek, de akkor se szokott követelmény lenni, hogy valaki beszéljen japánul.

Munkahelyeken csak akkor követelnek meg ilyet, ha nyelvsuliba/fordítóirodába mennél, vagy multicéghez, ahol japánok is ügyfelek, vagy japán-magyar gyárba, vagy japán nagykövetséghez. De ezeknél meg már nagyon kell tudni.

2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!