Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki esetleg felvilágosítana...

Valaki esetleg felvilágosítana alaposabban a fültágítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mondjuk a fertőtlenítés,hogy kezdjem el,meddig gyógyul vissza a rendes méretéig,lehet e utána fülbevalós hordani,az elnyúlt bőr lesz e olyan szép mint volt,ha már egy ideje van fültágítóm akkor heti hányszor fertőtlenítsem és hogyan,csigával könnyebb e tágítani vagy tüskével,4mm/5mm-nél még vissza tud e gyógyulni

2015. jan. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
special nekem nincs,de nem sokára én is csináltatok(6mm-set akarok) de nekem azt mondják hogy 6mm-ig vissza tud nőni(beforr)igazábol nem izgat mert akkor is kiprobáltam,de ha félsz hogy nyomot hagyna akkor vegyél majd az ekszer eshop-ban testszinu fültágitot és akkor nem látszodik egyáltalán :) felelöséggel jár ez igy csak akkor csináltasd ha válalod érte ezt,és itt egy vidi hogy csináltasd hátha segit ^^: https://www.youtube.com/watch?v=YgqGLaVyEAQ
2015. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülfüggő, hogy mekkora méretről zsugorodik még össze, és persze attól, hogy mennyi ideje tágítottad, de kb 12-18mm-ig még összemegy bizonyos idő alatt. Érdemes minél gyakrabban megmosni. A csiga és a tüske között szerintem nem igazán van különbség ilyen szempontból, csak esztétikailag, a csiga szerintem kényelmesebb és szebb is.
2015. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sissy:3 válasza:
Ugye tudod hogy egy rohadt nagy lyuk lesz a füleden?
2015. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!