Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a tumblim?

Véleményeznétek a tumblim?

Figyelt kérdés

[link]

johet hidegmeleg



2015. jan. 8. 21:55
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó :) ügyes vagy. :)
2015. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem is jó, bár talán a zene még jobban feldobná:) amúgy bekövettelek:)
2015. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NAGYON JÓ... BEKÖVETTELEK :)
2015. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
Én sosem értettem, hogy minek kéri bárki mások véleményét a saját tumblijáról. Magadnak csinálod, nem másnak akarsz megfelelni. Ha ezt így gondolod, nem értem minek van.. :')
2015. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszii mindenkinek, es utloso, mert kivancsi vayok.. tudom hogy magamnak csinalom, es ez igy van. ha jot ha rosszat kapok.. nem valtoztatok meg semit..mert nemakarok megfelelni.. csak erdekel hogy milyenek latjak ok.. kivulrol:)
2015. jan. 10. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A rajzokat te csináltad? Mert, ha igen, akkor oké, ügyes vagy. De ha nem, akkor az egész csak egy ugyanolyan rinyálós, jelentéktelen "életbölcsességekkel" teli tucatblog. A készítője semmi személyeset, és egyedit nem visz bele, csak reblogol birka módjára.
2015. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

így van utolsó...ha nulla saját tartalom van rajta, mégis miről alkossunk véleményt? arról, hogy hogy tudsz reblogolni meg netről témát letölteni?

hát ahogy nézem a reblogolás se megy...2 képet is láttam, amit 2x is kitettél...dehát tudom, mért is figyelnél ilyen részletekre, hiszen nem az a lényeg, hogy tökéletes legyen, hanem hogy majd milyen menő leszel, ha sok lesz a követőd...ugyanmár...:D

2015. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A téma nem rossz, de a képek nem igazán tetszenek. Ami az összképet illeti, nem igazán különbözik a többitől.
2015. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!