Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kész az új blogom, vélemény?

Kész az új blogom, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


(Az Új kezdet blog írója...)


2015. jan. 23. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megnéztem a blogod és nem rossz, de lenne pár javaslatom. A belső rész amiben a szöveg van, ne legyen áttetsző, mert nagyon nehezére esik így az embernek olvasnia. Egy egyszerű szemkímélő sötétebb színt ajánlanék hozzá.

A "vote" gomb legyen narancssárga és többen fognak szavazni(A színeknek nagy jelentősége van egy blog vagy weblap készítésénél).


A blogarchívum elrendezése tetszik, szépen áttekinthető lesz a blog.


A fejezetről:

Teljesen rendben van, felkelti az ember figyelmét ezért megszavaztam a folytatást. =)


Viszont elég rövidnek érzem a fejezetet, bár gyanítom, hogy nem csak ennyiből áll, hiszen a végén ott van a "..."



Ami nem tetszik, hogy kicsit túl van magyarázva bizonyos helyeken.

Pl.: "Azt sem tudom, hogy ki maga, igen a nevével már tisztában vagyok"


Őszintén! Ki nem kakkantja le a nevét?! Persze, hogy nem tudja Maya, hogy ki az öreglány.

Utána pedig Susan még egyszer elmondja, hogy ő Susan. Ezen nagyon megragadt a szemem.


Illetve, nagyon hiányolok belőle egy Előszó c. részt ahol leírod nagy vonalakban, hogy mégis mit fog olvasni az ember és ha ezt szépen összeszeded, ezzel még jobban felkeltheted az olvasó figyelmét.


De összességében tetszik, és rendben van. Hajrá folytatás!

2015. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!(: Egyébként Asszociáció a címe, ugyanis ez képzettársítás jelent, nem gondolkozol, hogy mit írsz, csak leírod. Nem tudni, hogy a végén mi jön ki belőle. Ez is az oka, az Előszó hiányának.(:
2015. jan. 23. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Így már éterem a címét! =)
2015. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A "vote" gomb színével tudsz segíteni? Hol kell beállítani?
2015. jan. 23. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva sosem voltam még ezen a blogger oldalon. Sajnos nem tudom.
2015. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!