Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit adjak a 18. szülinapjára?

Mit adjak a 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátom 2 hónap múlva lesz 18 és nem tudom, hogy mit adjak neki. Szeret gitározni, de nincs gitárja, de nem értek hozzá és nem tudom, hogy milyet szeretne meg mi lenne neki jó. Szeret rajzolni meg olvasni is. Eredetileg koncetjegyet szerettem volna neki venni, de csak Budapesten lesz olyan ami érdekelné és oda meg apukám nem enged el.

2015. jan. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod feltétlenül meglepni, csak félig(?) akkor szerintem mondd el neki hogy egy gitárt szeretnél neki adni, és menjetek el ketten kiválasztani a gitárt. Ha apróbb dolgot akarsz neki adni, mondjuk hozzá még valamit, akkor adj neki egy pengetőt. (Mondjuk gitár nélkül nem sokra menne vele...) Kérd meg az egyik haverját hogy egyszer csak úgy kérdezzen rá, hogy milyen gitárt akar.

Vegyél neki valami rajzkészletet, színesceruza készletet, vagy egy rajz füzetet. Vagy ha többet akarsz rá szánni, akkor egy festőállványt.

Vegyél neki valamilyen könyvet. Nem mondta még, hogy milyen könyvet szeretne? Ha nem, akkor nézz szét a neten, vagy könyvesboltokban olyan témá(k)ban ami(ke)t ő szeret, és vegyél valami könyvet.

Remélem hogy tudtam segíteni.:)

2015. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idézetes vagy névre szóló pengető nyaklánc?


[link]

2015. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a gitár már kilőve... Nem akarok úgy, hogy nem értek hozzá, viszon tmindenképpen meg szeretném lepni. DE szerintetek nem rossz ajándék egy könyv a 18. szülinapjára? Mert amúgy már kapott könyvet...
2015. jan. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!