Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a blogom? Mennyir...

Hogy tetszik a blogom? Mennyire kelti fel az érdeklődésetek?

Figyelt kérdés
Örülnék a korrekt válaszoknak, ez viszont nem azt jelenti, hogy csak pozitív véleményeket várok. Előre is köszönöm. [link]

2015. jan. 25. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nehezen olvasható a blog háttere miatt. vagy sötétítsd be azt a részt, amibe a szöveget írod, vagy akkor tegyél be egy egyszerűbb hátteret

egy megjegyzés: május 12-én (pont nélkül)

2015. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 25. 17:36
 3/20 A kérdező kommentje:
és tartalmilag? mit gondolsz?
2015. jan. 25. 17:47
 4/20 A kérdező kommentje:
Valaki?
2015. jan. 25. 18:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Imádom az ilyen történeteket főleg ha sorozatnak is lehet nevezni. Remélem folytatod a sztorit. Sok sokert a bloghoz.
2015. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sikert*
2015. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, sorozat szerűen írom a részeket. Mindennap várható egy. Köszönöm szépen, meglesz :)
2015. jan. 26. 14:20
 8/20 A kérdező kommentje:
még valaki?
2015. jan. 26. 15:26
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát én nem sokat tudok a világháborúról, így inkább csak nyelvhelyességi okítást végzek. Minden nagyon tetszett, csak egy kifogásom van, aminek konkrétan megszállottja vagyok, a helyenkénti szóismétlések.


Minden más számomra tökéletes, ami hatalmas szó, szerintem ezen az oldalon még nem is nagyon illettem így blogot.


Mondjuk elfogult vagyok, mert találtam egy egyedi, jólműködő témát, aminek valaki utána is nézett, és nem csak írta a vakvilágba.


Ráadásul egyenlőre még csillogós Selena Gomezt vagy Demi Lovatót sem látok a fejlécen mosolyogni, amiért plussz pont, ha nem lesz benne erőltetett szerelmi szál, akkor egyenesen csillagos ötös. :)


Sok sikert a továbbiakban is! :)

2015. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igyekszem majd javítani :)
2015. jan. 26. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!