Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen gyakorisággal tetszik...

Milyen gyakorisággal tetszik meg nektek egy lány/fiú 1/év-ben kifejezve, ha a mérést az ellenkező nem iránti érdeklődésetek kezdetétől számítjuk?

Figyelt kérdés

A megtetszés alatt nem azt értem hogy mész az utcán és "hűű ez is de jól nézett ki", hanem azt amikor a pulzusod is jelentősen megemelkedik hozzá.

Tudjátok arra gondolok, ami még nem szerelem de már nem ez a tipikus: ez is tetszik.


2013. szept. 14. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
naponta
2013. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Idén pl. két fiú volt, aki iránt tényleg megdobbant a szívem. Az egyikre elpazaroltam több, mint 4 hónapot, majd miután megalázott még úgy 2,5 hónapon keresztül próbáltam összeszedni magam. Ez idő alatt mondjuk nem is vágytam pasira. Aztán végre talpra álltam, eltelt egy hónap és most ismét megdobogtatta valaki a szívem. Aztán hogy lesz-e valami, majd kiderül.
2013. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0.2 1/év
2013. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szar ez a mértékegység :D szóval átlagosan úgy öt évente egy
2013. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. Fél évig, aztán tetszett egy 2 évig, most meg 3 éve, és ezek így nagyjából egymás után jöttek.
2013. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eddig 16-22 éves korom között összesen kettő olyan fiú volt, akivel már valami komolyabbat is el tudtam volna képzelni.
2013. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok van aki tetszik, de aki igazán vonz, szinte elvarázsol, jóindulattal 5 volt egész életemben.

22/N

2013. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon gyakran van ez :/ Nagyon hamar megemelkedik jelentősen a pulzusom nagyon sok lánynál, szóval nem tudom ezt konkrét x/év-ben kifejezni.
2013. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb. 5 évente egy. Tehát 0,2/év.
2013. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor hogy... 16 éves vagyok, régen (8 évesen :D ) úgy naponta/hetente volt egy új lány, aki megtettszett, mostanában meg már fél éve egy van, de olyan is volt már, hogy 3 évig volt folyamatosan egy.
2013. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!