Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek vannal jobb...

Szojer kérdése:

Szerintetek kinek vannal jobb videói Just Vidmannak vagy Dancsó péternek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 21:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
DANCSÓ A KIRÀLY!!!
2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
28%
Kik ezek? Én 2-3 éve nem nézek YouTube-on magyarokat. Az elsőről nem is hallottam, Dancsónak láttam két videóját erőltetve van kissé...
2015. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
JustVidman jobb. Lehet, hogy kevesebb videója van és ritkábban tölt föl, de sokkal jobbak. Persze Dancsót is bírom, de Vidman a király.
2015. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ez rossz kategória

egyébként meg ízlés kérdése, ki ezt ki azt szereti jobban

2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja én is Vidmamnal vagyok
2015. jan. 28. 22:17
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Vidman emberileg is és a videói terén is szimpatikusabb, utóbbi esetében elég csak megnézni a feliratkozóknak köszönetet mondó videójukat....Dancsó elég gusztustalan...Vidman meg azért....úgy mond köszönetet ahogy azt illik


Másrészt meg, Lehet volt olyna idő amikor Dancsót mondtam volna de most végignézem a csatornáját, és kérdezz feleletek montázsok szexbirkák.....ez már nulla...

2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
jaja vidman és peti jó, but dö beszt ár alexovics,VR,Western noob( Lommy11 ), gmst, Bturbó, Otherworld, Mogács Dániel (bát hí iz ön ádör kálynd of jútúber) und mr shepharrrdHUN, and máj févörit iz tolvajkergetők
2015. febr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

just vidman is jó néhanapján meg szoktam nézni egy egy videoját de én dancsó mellett szavazok. jó, tenyleg vannak erőltetett videói, a szexuálisbárányos meg más perverz videói tényleg elég rosszak. de a szakszerűenek, meg a kérdezz-felelekek meg más sok videói nagyon jók.

just vidmannél az a rossz hogy el szoktam veszteni a fonalat idegen kifejezéseket és szavakat használ, és erőltetett videói vannak értelmetlen témákkal (pl: főtt kóla (?), pálinka, telefonalkalmazások)

2015. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vidman. Szeretem Dancsó videóit is, de Vidmannek szimpatikusabb és (szerintem) jobb is a humora (szimpatikus alatt az emberibb-et értem). De a kedvencem a Retroshock, alias Kennytheone!
2015. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szelena97 válasza:

Dancsót is követem..

de egyértelműen vidman!!:D

De ízlések és pofonok :)

2015. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!