Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az anime valóban gyerekes? 22...

Az anime valóban gyerekes? 22 éves srác? (DBZ, Naruto Shippuden)

Figyelt kérdés

Szóval egy 14 éves lánnyal beszéltem face-n és azt írta gyerekes vagyok hogy mesét nézzek, Gondol ö itt a dragon ball z-re?

Én úgy tudom a Dragon ball z eredetileg 18 év fölött tervezték, csak úgy mint a Naruto shippudent. Egyik se Gyerek korosztálynak szánt. Szeretném tudni mi az igazság.

Aki nem ismeri a műveket itt a Dragon ballbol egy kis Rawe felvétel!

https://www.youtube.com/watch?v=Hkl_zB0lvD4



2015. jan. 31. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, változó. Vannak gyerekeknek keszült animék, de én megnézetném vele pl az elfen lied-et, máris nem mondaná, hogy gyerekes.

Gondolom a dragon ballra a grafikaja miatt mondta ezt. Én sem ismerem, szóval nem tudom megmondani, hogy milyen korosztalynak szantak, de ne foglalkozz a véleményével. Azt nézel, amit akarsz. Maximum ha osszejönnétek (nem tudom, hogy ilyesmi kapcsolatotok van-e), akkor nem ez lesz a közös hobbi :)

18/l

2015. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A Dragon ball-ra most már sokan mondják azt, hogy gyerekes. Pedig vannak benne, olyan dolgok amik abszolút nem gyerekeknek valók.

A Naruto-nak is nagyon komoly mondani valója van, de simán megnézheti egy gyerek. A Naruto Shippuden, azaz a folytatása már annyira nem ajánlott a kisebb korosztálynak, mert az már egy nagyobb korosztályt szólítja meg. Pl.: halál, összetartás, barátok elvesztése, árulás... Legalábbis én így gondolom.

2015. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Firedoom ***** válasza:
100%

Van 36 eves ismerősöm aki Dragon ballt nez. A minosegibb animek koránt sem gyerekesek. A legtöbbször használt pelda (ahogy az elozo írta) az Elfen Lied. Lattam 13evest aki megnézte, semmit nem fog fel belole.

A Narutonal ez a helyzet: A sima gyerekekenek készült, de kell hozza szellemi érettség. A Shippuuden eleje meg szinten nézhet fiatalabb korban, de ez a határ nézés közben kitolodik.

2015. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Abszolúte hülyeség. Például megnézek egy 10 éves gyereket, amint Death Note-ot néz úgy, hogy felfogja a lényegét.
2015. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball Z Vágatlanul egyáltalán nem gyerekeknek való...

Gondolok itt a 79 résztől. pl.

Az a lány szerintem azt se tudja mi az az anime. Mutass neki pár yaoit hátha megszereti vagy egy Nanát, Death Note-ot stb. :)

2015. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

22?Én 37 éves vagyok és most is anime ajánlást kerestem itt amit nézhetnék.Ja és nem vagyok szűzkocka,két lányom van 5 és 11 évesek.

Az a csaj meg nézzen meg egy párat,és ha nem érti akkor onnantól ő az aki gyerekes.

2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mese? Mert a rajzfilm (anime = rajzfilm) mese? Nézze meg az Elfen Lied-ot, vagy hogy nyugati példákat is mondjak: South Park, Family Guy
2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jól van Köszi a válaszokat! :)

Én is így gondoltam egyáltalán nem érzem a rengeteg erőszakot gyerekesnek! Ha így adnák a tévébe eredetin felirattal biztos 18-as karikát kapna :D

2015. febr. 1. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha azt mondja, hogy "Köszönöm, de nekem ez nem tetszik!", akkor elfogadom, nem érdekel, ha nem tudja megindokolni. De megvetem azokat, akik szerint valami gyerekes vagy hülyeség, csak azért, mert nekik nem tetszik. Az ilyentől mindig a falra mászok. Mindenesetre én imádom az animéket, a Dragon Ballt is leküzdöttem egyszer(másodszor nem nézném meg, ahhoz túl vontatott), de a Naruto-t már másodjára nézem és még mindig imádom. Szóval szerintem, ha valaki elítél téged a hobbid miatt, vagy meg akar változtatni, akkor jobb, ha nem foglalkozol vele! Egyébként el tudom képzelni, hogy egy 14 éves lány mit nézhet. Szerintem még nem látott egy komoly filmet, ha nem is animét. Láttam már olyat, amitől napokig depis voltam, vagy olyat, ami után egy egész éjszaka a mondanivalóján gondolkoztam, vagy azon, hogy én mit tettem volna a szereplők helyében. Szóval ismétlem: Ne hagy magad befolyásolni, légy önmagad és tedd azt/nézd azt, amit akarsz! :)


17/F

2015. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oksa! Köszi a válaszokat! :)

Nem is szoktam hagyni magam :D Szóval nem igazán érdekel senki véleménye :D

2015. febr. 3. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!