Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék Violetta...

Hogyan szerezhetnék Violetta Live koncert jegyet?

Figyelt kérdés
Szüleim nem vennének, nekem viszont minden vágyam hogy elmenjek.Gondoltam arra, hogy eladok rajzomat, vagy festményt, de ezektől nem válnék meg szívesen.Pénzt kéne szereznem.16 vagyok amúgy

2015. febr. 6. 19:20
 1/5 Tinista ***** válasza:
100%
Szia! Ma láttam a Live Nation oldalán, hogy lehet rá jegyet nyerni. Vagy ha ez nem jön be akkor nézz szét a ruháid között, ami már kicsi vagy nem tetszik rakd fel az internetre és próbáld meg eladni. Facebookon nem egy és nem kettő ruha eladós csoport van. Próbálkozz! És sok sikert a jegy szerzéshez szorítok, hogy eljuthass a koncertre! :)
2015. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyorsan ennyi pénzt szerezni... Kérj kölcsön rokonságba jó sok könyörgéssel! De az is jó megoldás, ha eladsz valamit.
2015. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) 💜szerintem szüleimtől valahogy mégis kikönyörgöm.."szülinapra, ..", na nem tudom.talán összejön.csak egy jegy is gázos, egyedül viszont nem biztos hogy engednének.most ott tartunk, hogy a pénz talán megy, de így is csak egy jegy...anyám
2015. febr. 15. 19:32
 4/5 Timár Zsolt válasza:
Eladó két Violetta LIVE koncertjegy. Sajnos nem tudunk elmenni rá augusztusban. A két jegyért azt az árat kérem, amennyiért én is vásároltam őket. Darabja 27900 forint, + egy tranzakciós díj, ami 900 forint volt. A két jegy a 002 Szektor, D sor 13 és 14 székére szól, augusztus 29, 14:30 óra.
2015. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na végul sikerult jegyet szerezned?
2015. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!