Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legszebb, kedvenc idézeteitek?

Legszebb, kedvenc idézeteitek?

Figyelt kérdés
Bármilyen témájú jöhet, ami tetszik neked, valami megfogott benne... :)
2010. febr. 10. 19:45
 1/7 mimcsii válasza:
100%

Körbenézel, s látsz egy házat

mit a napfény elkerül,

kopogj csendben, meleg szívvel,

úgy már nem lesz egyedül.


Csondor Kata - Add tovább


MM

2010. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jut még bárkinek,

a tiszta fényből egy csepp világ,

jó kedv könny helyett,

ha másod nincs is,

ezt add tovább...


Csondor Kata-Add tovább

csak folytattam az első hozzászólót :D

de ez téll szép

2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit jelent hattyúnak lenni? Úgy siklani, mint az álom? Fenségesen a tó sima tükrén... És nem menni soha a partra. A szárazon, ahol az emberek járnak, ügyetlen a hattyú. Tán nevetséges is. Ha végigtotyog a parton akkor egy másik madárra hasonlít. Egy libára. Ott kell maradnia a tó tükrén. Némán, fehéren, fenségesen. Nem repülni, pedig madár. Egy dalt tudni, és nem énekelni. Egy életen át, mindhalálig. Emelt fő, hűvös közöny azok iránt, akik a partról bámulnak. És a dal? Soha...
2010. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira költőiek a kedvenceim, inkább a viccesek, morbidok, néhol perverzek:P:D

Néhány ezekből:

-A fogaid épségét a legjobban úgy őrizheted meg,ha nem szólsz bele mások dolgába.

-A pesszimista a sötétséget látja az alagútban.Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit.A mozdonyvezető meg három idiótát..

-A sör lassan butít,de nem baj én ráérek!

-Jézus,ki vagy a mennyekben,én is kivagyok itt a földön!

-Mikor a vitában már elbizonytalanodtál,a saját igazadban,akkor ne mondj semmit,csak üss.

-Nem szégyen a futás, de a k*rva anyját annak, aki kerget.

-A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki sem látott.

-Az alkohol öl, butít, és savakkal észtereket képez.

-Arcom kerek szemem ragyog, ha keresel sz*rni vagyok.

-Budapesten kétféle gyalogos van: kaszkadőr és kamikaze.

-Dudálj nyugodtan,éppen újratöltök.

:D

18/Lány

2010. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A madarak csinálják, a méhek csinálják, a lepkék csinálják. Csináljuk mi is? ÁÁÁ hagyjuk! Úgy sem tudunk repülni!
2010. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sex is like Nokia (Connecting people), like Nike (Just do it), like Pepsi (Ask for more), like Coca Cola (Enjoy), like Samsung (Everyone is inveted)!
2010. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az élet fontos dolgait kezeld úgy, mint egy kutya: ha nem érted, pisild le és hagyd ott! :D
2010. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!