Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az a téma amiről szívesen...

Mi az a téma amiről szívesen néznétek youtube videókat?

Figyelt kérdés
Videó ötleteket várok ,inkább vlogos témákban

2015. febr. 10. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mi mondjuk meg te miről csinálj videót? Csináld azt, ami tetszik, készíts arról videót.
2015. febr. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így van...az már régen rossz, ha valaki megfelelni akar a másiknak...tehát neked tulajdonképpen semmi kedved nincs videózni, nincs semmi mondanivalód, de ha valaki kér tőled valamit, akkor arról erőltetetten beszélnél a kamerába, csupán azért, hogy legyen nézettség.


nem másokat kell utánozni, abból úgysem jön ki semmi "nagy dolog"...

persze van 1 jó nagy réteg, akinek ez is elég...de 2-3 videó után lemorzsolódnának. nem véletlenül vannak az ilyen próbálkozások, hogy "na a goodlike is állandóan okoskodik, meg megmondja az emberekről a véleményt, akkor én is megmondom"...a te videódat nem fogják megnézni, max 100an.


múltkor láttam egy példát egy durván 13 éves kiscsajtól. feltöltött egy "első reakcióm erről..." videót, amiben a "balf_sz csajok" nevezetű videót véleményezte...mi a gond?

1, ő is pontosan ugyanezt csinálja. valami semmitmondó videótémát feldolgoz, ami másoknak már bejött.

2, van egy másik videója a csajnak, ott pedig azokhoz szól, akik őt cikizik, őt útálják és kritizálják.


na ez az a dolog, amikor a "fagyi visszanyal" :D

ő úgy gondolja, hogy bárkit kritizálhat, mert hát jajj, ő attól lesz menő...és néhány 100 ember ugrik rá. de amikor vele csinálják ezt, akkor meg fel van háborodva...szóval így nem szabad csinálni...ő nyilvánosság elé kiáll, akkor a negatív kritikát is emelt fővel kell vállalni :D


rengeteg kis, kezdő videósból ez hiányzik a legjobban...:D

rengetegen csináltak az almási kristófból is paródiát ugye. szintén ugyanez a helyzet. ha azokból az emberekből 1-et is kritizálna egy másik videós, már pattogna, hogy hát ő ezt hogy képzeli :D



szóval szerintem a vlog-os témák környékéről ennyi bőven elég. nekem annó tetszett herby-nek az anyád! sorozata, de pempi régi videóparódiái is, mert mindegyikben volt munka, és minőségi volt, még ha a mondanivalója nem is akkora nagyszám. de herby-t sem azért követik még mindig sokan, mert a vlog videói olyan érdekesek.

sőt, pempi is amióta néha szerepel a videóiban, sokkal laposabb...ő az a srác kinézetre, akinek alapvetően sosem voltak haverjai, ezért kitanulmányozta a videószerkesztés apró mozzanatait. sosem ő volt vicces, hanem a videói, és az, hogy most ő is belekerül 1-2 videójába, jóval laposabb az egész. mint amikor egy olyan ember mond neked viccet, aki rosszul hangsúlyoz, és így már az ő szájából nem is vicces.


szóval két lehetőséged van.

vagy csinálsz vlogot olyan témákkal, ami téged érdekel, és valóban hitelesen is tudsz róla beszélni.

vagy pedig te is önszorgalomból megtanulsz valami ezzel kapcsolatosat, akár a modellezést, akár a videószerkesztést, és a próbálkozásaidat feltöltöd, amint szerinted elért egy olyan szintre.


a lényeg, hogy téged szórakoztasson elsősorban, és csak utána másokat.

2015. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ,de most nagyon nevetek:DDDD ennyit írni :D és am nem ...én az életben nem fogok videózni :( nincs rá motiváció :D de tényleg én írtam ki így a kérdést ...és am amiket írtál az igaz,igaz én inkább külföldieket nézek,magyarokbol csak pár sminkest meg cschannel-t ,de am ő szerintem nagyon jol csinalja ,csak tenyleg kivancsi voltam ,mert sok vidisnel latom h kiirjak h milyen videot csinaljak? Es seeenki sem irja azt ,csak megkerdezik
2015. febr. 12. 22:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy sem vagyok olyan hülye emberke h mindenki megtudja h huuu ez pont ilyenkor csinal videot a vilagvegerol amikor gyakorin ezt valaki irtaa? Gyanuuus:DDDD
2015. febr. 12. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
jah, hirtelen megváltozott a véleményed, hogy nem kaptál pozitív választ :D
2015. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem mind1 mit hiszel ...elj boldog eletet es sziaa
2015. febr. 13. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Es am szerintem ez nem egy negativ valasz volt...en nem ugy fogtam fel:/
2015. febr. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!