Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú könyvek érdeklik...

Milyen témájú könyvek érdeklik a mai fiatalokat? Miről olvasnátok szívesen? Mik azok a témák amik abszolút nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
74%
Köszi a kérdést... Én is valami ilyesmire lennék kíváncsi, úgyhogy köszi! :)
2013. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Kata 2000 ***** válasza:
100%
Engem az olyan könyvek érdekelnek, amik E/1-ben íródtak, és tinikről szolnak, és a mai világot tükrözik. Viszont szivesen olvasok középkori könyveket is, de az olyan könyveket nem szeretem, amik egy háborút írnak le/háborúról szólnak. Szeretem a boszorkányos/varázslós könyveket is!
2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
én nagyon szeretem a napló-szerű könyveket, főleg a saját korosztályomról és a gimis korosztályról. Szívesen olvasnék mondjuk egy egyetemista ,,városról": hogy vették fel a lányt, kiket ismert meg, milyen a kolesz, kibe lesz szerelmes, miket tanul, ki a kedvenc tanárja.. stb. az is lehetne naplóféle :) vagy az SZJGhez hasonlót. Remélem tudtam segíteni!
2013. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2013. jan. 21. 19:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az E/1-ben íródott könyveket én is nagyon szeretem! Amúgy szívesen olvasok fantasykat, tinikről szóló könyveket. Olyan könyveket nem tudok mondani amiket ne szeretnék(bármilyen művalyú művet szívesen olvasok) :)
2013. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a fantasy és kaland témát, bár ezen belül is, inkább a fantasy felé húz a szívem. Imádom amikor egy - lehetőleg tehetséges - író elrepít egy olyan világba, ahová sosem juthatok el, de mégis vágyakozhatok iránta. :) Amikor olyan dolgokat ismerhetek meg, ami őrültség és a zsenialitás között ingadozik, és a képtelenség közepén helyezkedik el. Persze szeretem azt is, ami itt és most játszódik. Hiszen akkor könnyebb beleélni magunkat különböző helyzetekbe, pontosan tudjuk, hogy ez meg ez hogy néz ki, és mire használják. Viszont amiket nem szeretek, azok a nyáltól csöpögő romantikus témájú könyvek. Félreértés ne essék, szeretem, ha egy történetben van szerelem, a szereplőknek vannak érzései, de egyszerűen nem bírom elolvasni az olyan könyvet, amiben az a fő szál. De ez csak én vagyok. Szerintem ha mondjuk a kérdésedre most tízen válaszolnak, abból minimum hatnak különböző véleménye lesz. Mások vagyunk, és más könyveket szeretünk, de ez így van rendjén. :) Gondolom könyvet szeretnél írni, úgyhogy sok sikert kívánok hozzá! Remélem segítettem! :)
2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nektek is köszi!

Utolsó: Talált!!! ;)

2013. jan. 21. 19:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sci-fit, fantasyt és néha történelmi regényeket olvasok. Szeretem a fantasztikus elemeket, szivesen olvasok a saját korosztályomról szóló regényeket, de nekem nagyon tetszik például a Tűz és Jég dala sorozat, majd most szeretnék próbálkozni az Őrség-sorozattal.

15/F

2013. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! :D
2013. jan. 21. 20:25
 10/25 cathilina ***** válasza:
100%
Ez szerintem korosztálytól és nemtől is függ. Ha "fiatalok" alatt a tizenhárom éves lányokat érted, teljesen más eredményt kapsz, mint ha húszéves fiúkat kérdezel. Az előbbi kategória a naplószerű lányregényekre, míg az utóbbi a színvonalas sci-fi/fantasy könyvekre fog szavazni. Én személy szerint az utóbbit szeretem. 19/N
2013. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!