Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gasai Yuno cosplayt hogyan...

Gasai Yuno cosplayt hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés

Az idei tavaszi mondoconon Gasai Yunonak szeretnék öltözni a Mirai Nikkiből. Ez lesz az első cosplayem és fogalmam sincs, hogyan szerehetném be vagy csináljam meg.

14/L



#cosplay #MondoCON #Mirai Nikki #The future diary
2015. febr. 10. 17:29
 1/1 anonim válasza:

Figyelj, nem kell, hogy tökéletes legyen a cosplayed. Nekem a tavalyi őszi volt az első conom, és szintén Yuno voltam. A parókát ebay-ről szereztettem be az egyik ismerősömmel (de egyébként Facebookon vannak parókák eladásával foglalkozó csoportok, sőt kölcsönzők is, ha csak egy con erejéig van rá szükséged), a ruha pedig sima matrózblúz volt hozzá illő sötétkék miniszoknyával, és sötétkék-fehér telitalpú cipővel. Mivel hideg volt, fekete leggingst is vettem fel a szoknya alá. Nincs ezzel probléma, az összes Yuno közül így is én voltam a legkarakterhűbb több ember szerint is. Ha valami kérdésed lenne, keress meg privátban.

15/L

2015. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!