Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha nem...

Szerintetek ciki, ha nem iszom a buliban?

Figyelt kérdés

Holnap buliba megyek, előtte beülünk egy kocsmába. De nem szeretnék inni. Szerintetek ciki, ha mondjuk mindenki iszik valamit, én meg nem fogok?

17L


2015. febr. 13. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha nem fogyasztasz alkoholt, de a folyadék pótlás (ivás) szerintem fontos. Van sok alkohol mentes koktél, illetve rengeteg más ital is, amit fogyaszthatsz.
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában kevés alkoholtartalmű koktélokat szoktam inni. Van amelyiken meg sem érzed. De nem ciki. :)
2015. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

igyál valami mást amiben nincs alkohol.

különben sem szolgálhatnának ki alkohollal.

egyébként nem ciki.

csak a tinédzserek érzik úgy, hogy muszáj inniuk, hogy felnőttnek tűnjenek. a felnőttek viszont nem mind isznak.

2015. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerek olyan helyet ahol sajnos a 14-15 évest is simán kiszolgálják :/
2015. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ciki szerintem, mondjuk én ha meghívnak, akkor azt nem utasítom vissza. ha nem, akkor megvagyok nélküle, meg engem alapból is inkább tompít az alkohol, mint feldobna.
2015. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!