Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi volt a legcikibb...

Lányok, mi volt a legcikibb vagy leggázabb ismerkedési élményetek buliban?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort is! Köszi :)

2014. ápr. 16. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, miközben egy lánnyal beszélgettem az ölembe hánytak egy szórakozóhelyen
2014. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyáron egy nyílttéri diszkóban táncoltunk a barátnőimmel és annyit éreztem, hogy valaki a tömegben hozzámdörgölőzik hátulról.. óó mondom, megesik az ilyen, biztos valami helyes pasi.. utána éreztem, hogy valami böki a seggem! hátranéztem.. de nem kellett volna :D egy 50-60 körüli fószer állt ott, szószerint :) utólag már csak röhögök rajta, de ott nagyon kellemetlen volt!! :) 18/l
2014. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Readytojump: mert ha egy helyes, fiatal idegen dörgöli a fenekedhez a péniszét, az rendben van, annak örültél volna..?
2014. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy buliban odajött egy külföldi srác,aki nem akarta elengedni a kezem,és csókolgatta folyton,és húztam magam után,amíg nem segített vki:D
2014. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzám odajött egy pasi és közölte, hogy a nagy ho-ho-ho horgász jut rólam eszébe, mert az egy nagyon aranyos mese, és én is egy aranyos lánynak látszom....pffff....Fiúk, közlöm hogy ez a duma gáz, nem lehet vele csajozni...:P
2014. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy srác körülbelül tízszer próbálta elmondani,azt a dumát,hogy:hiszel a szerelem első látásban,vagy elsétáljak előtted mégegszer....úgy 5-6-nál már mindenki minket nézett..persze szegény hót részeg volt..így még kellemetlenebb volt a szitu...így visszagondolva azért elég vicces xdd 17/l:D
2014. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!