Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eltudnátok nekem mondani,...

Eltudnátok nekem mondani, hogy mik kellenek egy cosplayhez?

Figyelt kérdés
Pl Jinx-t szeretném meg csinálni,de a fegyvere nagyon bonyolultnak néz ki :/ m kellene hozzá kb?Kartonból vagy miből szoktak ilyeneket csinálni? o.O meg így össze tudnátok nekem írni,hogy kb a cosplayezéshez mik kellenek?pl azt tudom,hogy ragasztópisztoly meg anyagok,meg stb.... de kb mi kell ami a legtöbb cosplayhez kell.Na meg iszonyatosan kezdő vagyok,ez lesz az első cosplayem,és fogalmam sincs,hogy mit/hogy/miből kell :/
2015. febr. 23. 16:17
 1/2 BottiniPC válasza:

Szia!

A karakter alapján gondolom lány vagy. :D

Így ha öltözékre vagy kíváncsi valami kis egyszerűbbet ajánlok amit könnyebb elkészíteni(valami ilyesmire gondolok):

[link]


De ehhez jobban illik ez a feketésebb stílus(ilyesmi):

[link]


A felső képen látható ruhát meglévő ruhákból is összevarrhatod ha az úgy neked jó, de kész ruhákat is lehet venni, hát ha ez lesz az első cosplayed akkor fő az önbizalom! :D Én is csak egyszer voltam, de nagyon élveztem. Én Allen-nek öltöztem be a D.Gray-man ből.

Ja és a fegyvert kartonból érdemes, bár az igaz hogy elég bonyolult-nak tűnik, de szerintem nem olyan fontos a fegyver, de ha mindenképp akarod akkor szerintem vedd lazábbra a fegyver készítését amit kartonból is egyszerű megvalósítani. 13/F

2015. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az outfitet össze rakhatod készruhákból, de varrhatod/varrathatod is. Sőt nehezebbeket meg is rendelheted, bár ez utóbbi elveszi kicsit a varázsát.


Most nincs kedvem egy kisregényhez, de egy régebbi kérdéshez már megírtam(én és a kérdező is:)) milyen anyagokat érdemes használni a fegyverekhez/páncélokhoz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__65..


Itt pedig egy hosszabb értekezés egy másik kezdő cp-sel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Remélem segíthettem. :D 14/L

2015. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!