Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

Két év után most kezdtem újra a blog írást. Az akkori történeteket most dolgozom át, és fel fognak kerülni az új blogra is.

Egyelőre csak egy bejegyzés van, de jó lenne tudni, hogy mit gondoltok róla.

Minden visszajelzésnek örülök! :)



2015. febr. 28. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:

A legfontosabb kimaradt. :D

[link]

2015. febr. 28. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a zöld szín nagyon csúnya, de amúgy nem lenne rossz. És tetszik ahogy írsz
2015. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na. Hát a helyzet az, hogy a második bekezdés után majdnem abbahagytam, mert nem szeretem a drámai, melankolikus, sablonsztorikat, a tökéletes, de nehéz sorú tinilányról.


Mégis, továbbolvastam, és nem bántam meg, mert ahogy kibontakozott a történet, megtetszett az egyedisége miatt. Felkeltette az érdeklődésemet, fel is iratkoztam rá, kíváncsi vagyok a folytatásra.


Annak nagyon örülök, hogy az első bejegyzés terjedelme pontosan el lett találva, ennél se hosszabbat, se rövidebbet nincs értelmes közzétenni. Ha mégis, akkor azt ajánlom, hogy inkább legyen gyakran rövidebb, mert az átlag blogolvasó visszariad a hosszú, tömör szövegtől.


A design is tetszik, bár egy fejléc nem ártana, akkor is ha a tartalom a lényeg. Jól írsz, és a nyelvhelyességi, és helyesírási hibák száma is elenyésző.


Amire figyelj, hogy ne legyen ennyire önsajnálós, és drámai a szöveg, mert ez sokaknál kicsapja a biztosítékot, akkor is ha éppen öngyilkos a főszereplő, kevesebb tőmondat jót tenne a dolognak. Mindenesetre nekem tetszik, sok sikert hozzá, és csak így tovább! :)

2015. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. márc. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!