Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbim legyen 30 évesen?

Milyen hobbim legyen 30 évesen?

Figyelt kérdés
most kezdek új életet.. szeretnék több dolgot csinálni, hobbit, sportot, stb.. de eddig nem igen voltak hobbijaim.. max olvasás, kutyasétáltatás, aerobic, tanulás. de most nyelvtanulás és bicajozás mellé szeretnék csinálni valamit... jó hobbit szeretnék.. de nincs kézügyességem és a sportban sem vagyok valami jó... fotózzak, járjak sokat természetbe? vagy menjek tánctanfolyamra? ilyesmire gondoltam de kellenek még ötletek!!! köszönöm előre is!!
2015. márc. 3. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Fotózás, társastánc, horgászat, thai boksz, főzés

én ezeket ajánlom. :)

2015. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sütés-főzés nagyon jó,sok barkácsolásféléhez se kell kézügyesség,kertészkedés,akár cserepekben is,ha nincs kert.A természetjárás is nagyon jó,egészséges is.Önkéntesnek menni,különböző helyekre,az is jó,nem csak neked,hanem másoknak is.Családfakutatás,az is érdekes,bár ahhoz ülni kell sokat.
2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!