Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes folytatni ezt a...

Érdemes folytatni ezt a rajzom? (Harry Potteres) Jöhet hideg, meleg

Figyelt kérdés

[link]

A rajzom az utolsó csatán Voldemort és Harry párbaját ábrázolja. Az állapota félkésznek sem nevezhető. (Aki háttal áll az Voldemort, a félkész meg Harry.



2015. márc. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből sokmindent nem lehet eldönteni...gondolom nincs kész, akkor fejezd be mindenképp jobb lessz.
2015. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál véleményt!
2015. márc. 13. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, folytasd. Még elég vázlatosnak tűnik. Nagyon látszik a radírozás, ne nyomd rá annyira erősen a ceruzát. Tetszik hogy Voldemort háttal áll :)
2015. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha szereted rajzolni, mindenképpen érdemes. Van hová fejlődnöd, de nekem tetszik a vonalvezetés. Ha gyakorolsz és elmélyülsz egy kicsit az anatómiában, megtanulod belőni az arányokat, hogy variáld a kompozíciót, egyszer még nagyon jó illusztrációkat csinálhatsz.

Ajánlom Betty Edwards A jobb agyféltekés rajzolás című írását, sok jó gyakorlat van benne. Szunyoghy András könyvei is hasznosak és igazából az is sokat segít, ha elmész galériákba (kortárs grafikusok kiállításai pl. legtöbbször ingyenesek és mivel nem olyan nagyok, akár a művésszel is tudsz beszélni), nyomon követsz más alkotókat.

2015. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos kritikákat! Egyébként Voldemort két okból áll háttal; hogy majd a bal felső sarokba rajzolt (már halott :'( ) Bellatrixot láthatsa + nem tudtam volna hogy hogy oldjam meg az ,,orrát'' mert ha nem rajzolok oda semmit akkor azt hiszik hogy figyelmetlen vagyok, ha rajzolok orrot akkor meg hibás a rajz.(Könyv szerint készítem)
2015. márc. 13. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
ha készlesz az egész mindenképpen mutasd meg, mert így nem sok mindent lehet mondnai róla még
2015. márc. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha kész lesz akkor felrakor
2015. márc. 14. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!