Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kérjek születésnapomra?...

Mit kérjek születésnapomra? Idén nyáron leszek 14 éves és közöm sincs, hogy mit kérjek! Telefonom, tabletem, kamerám már van és mást nem tudok kitalálni!

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ruhák, cipők (mindig jön ki vaalmilyen új tipus pl a sportcipőknél),könyv, parfüm, sportcuccok, óra, pénztárca...
2015. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi várom a további válaszokat!
2015. márc. 21. 17:28
 3/6 Kristóf2006 válasza:
lány vagy, vagy fiú? (ha fiú, akkor fiús játékot, ha lány, nem tom, nem vagyok lány:))
2015. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És játékokat 14 évesen?
2015. márc. 24. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt ìrta fiús játékok, amit gondolom úgy értett hogy pc, ps, vagy xbox játékok. Amúgy meg vannak felnőtteknek való társasjátékok (és itt nem erotikus és ivászattal kapcsolatosokra gondolok) és felnőtteknek való legók. Én még 17 évesen is kértem játékot karácsonyra (társast).
2015. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írjatok még kérlek!!!
2015. márc. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!