Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget vagy Balaton Sound?

ImcalledViviannexx kérdése:

Sziget vagy Balaton Sound?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk barátnőmmel, hogy elmennének de nem tudjuk melyik legyen...mert a Sound az inkább ilyen elektronikus zene llyen "tuc-tuc" de a Szigeteneg van más zene is. Olyanoktól kérdezem aki volt már legalább az egyiken de ha mindkettőn az lenne a legjobb mert akkor van mit összehasonlítani. Úgy hallottam a Sound inkább a drogról szól ebbe nem nagyon szeretnénk bele keveredni de úgyan úgy lehet a Szigeten is természetesen csak nehéz dönteni melyik legyen. Szóval szeretném a segítségeteket kérni Sziget? Sound? Ha igen miért vagy miért nem. Köszönöm :)

2015. márc. 21. 12:22
 1/7 anonim válasza:
Menjetek el mindkettőre :)
2015. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sziget több nap, meg jóval drágább ha egész hétre mentek, meg szerintem nagyobb is, bár a Sound se kicsi főleg mostanában.

Szigeten mindenféle zene megy, bármit megtalálsz szinte. Sound-on meg csak elektronikus zene, techno ilyenek mennek. Viszont az is nagy buli nyáron a Balaton mellett, ennyiből nagyon jó lehet.

Én SZIGET-re mennék a kettő közül mert engem a techno nem nagyon érdekel, dehát a szigetre rengeteg pénz kell ha egy teljes hétre mentek ki.

2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szigetre mennék inkább. egyrészt én is a zene miatt, másrészt meg például időjárásfüggő. ha olyan szar idő jönne ki, mint tavaly, akkor hát sajnos a Balaton se ad olyan sok pluszt, ami miatt érdemesebb lenne :D
2015. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 unatkozom2 ***** válasza:
Sziget .
2015. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen zene érdekel. Én 5x voltam Szigeten de az elmúlkt 2 évben már Soundra mentem. Zeneileg ez sokkal jobban bejön, bár Szigeten is találtam olyan fellépőt akiről előtte nem is hallottam de nagyon bejött. És miért zavarna ha tényleg a drogról szólna a Sound?? Én sosem próbáltam mégis jól szórakozok ott és nem zavar ha valaki fogyasztja. Bár tavaly 2-en is megkérdezték, nincs-e valami anyagom. De szerintem a Szigeten is megy ugyanez. Ott már 15 éve úgy jöttek oda hozzánk lányok, hogy az öcsémből kinézik hogy fogyaszt és nem tudna-e adni. Pedig az öcsém sem fogyasztott.

Szerintem mindkettő drága.

Mindkét fesztivál tele van külföldiekkel, ha nyitottak vagytok és szerettek ismerkedni, akkor mindkettőn jól éreznétek magatokat.

Menjetek mindkettőre!

2015. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Szigeten voltam, de azért, mert a Sound zenéje nem érdekel. Én javaslom a szigetet, de egyre drágább. Az tény, hogy nagy, sok minden van, úgyhogy, ha nem egy konkrét előadó miatt mentek, azt javaslom.
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha diák vagy, akkor van lehetőséged féláron Sziget bérletet venni, így már nem is olyan drága. Én VOLT-ra járok, Szigeten még nem voltam, idén viszont elmegyek egy napra, azonban rengeteg barátom Szigetre jár, és csak ajánlani tudják.
2015. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!