Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem érdemes...

Szerintetek nekem érdemes lenne elmenni dicoba?

Figyelt kérdés
Haverom mondta hogy menjek el vele dicoba de nem igazán nekem való az egy részt nem iszok alkoholt másrészt pedig az ottani zenét sem szeretem, szoktunk haverokkal elmenni egy kocsmába ahol az egyik haveromnak dj s kedik és ki szokta bérelni akkora akocsmat de általában olyankor is le ülünk és csak beszélgetünk, mennyire lehet ott csajozni? És táncolni se tudok/szeretek de már nagyon régen meg ígértem a haveromnak hogy elmegyek vele egyszer csak csak nem tudom hova engednek be 16 évesen úgyhogy Budapesten helyeket is ajanlhattok.

2015. márc. 23. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan szerintem egy hely sincs, ahova 17 alatt be lehet jutni, én mégis sok discoban látok 15-16 éveseket is (pl: Play, ott nem is kérnek személyit), úh ha normálisan felöltözöl, bejuthatsz.

Szerintem mindenképp menj el, megismersz egy új élményt.

2015. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából akit nem tudja hogy 16 éves vagyok az amikor meghallgatása hogy 16 vagyok csodálkozik mert kb 18-19 nek néznek csak nem nagyon ismerem az ilyen helyeket mert nem vagyok egy nagy dicoba járós de lehet most elmegyek nem veszítettek semmit
2015. márc. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!