Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel üssem el az időt?

Mivel üssem el az időt?

Figyelt kérdés

Unatkozom. Valami olyan kellene, ami aktív elfoglaltság, örömet okoz vagy leköt. Legyen kellemes.

(Kisvárosban lakom, itt nincsen szórakozóhely, barátom sincsen - én nő vagyok).

Már nem tudok magammal mit kezdeni. Tudtok valami jó és reális elfoglaltságot? Ti mit csináltok éppen?



2015. ápr. 7. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát.. Már mondhatni este van.. Például aludj!
2015. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok aludni. 11-12-fél egy között szoktam.

20 múltam.

2015. ápr. 7. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
nézz animét, én is azt teszem
2015. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most megiszom a reggeli teámat, aztán megyek kiállítást rendezni.

De ha nagyon unatkozol:

- Gyere, segíts átültetni a muskátlikat! Alternatív megoldás: végy egy cserép muskátlit és ültesd át! :D

- Vagy balkonparadicsomot, vagy akármilyen növényt és tanuld meg gondozni. Egy darabig el lehet szórakozni vele, hogy utánaolvasol, kiválasztod a megfelelő fajt és fajtát stb.

- Görcsölj! [link] + [link]

- Végy 2 db fonnyadozó tulipánt, 2 db lámpát, 1 db fotókartont és egy makró beállítással rendelkező fényképezőgépet: a segítségükkel illusztráld, hogy mennyire unatkozol!

- https://www.youtube.com/watch?v=_wJtQjQ4HI8

- Nézz animét! [link]

2015. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!