Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz, ha nem...

Szerintetek gáz, ha nem megyek sehova Szilveszterkor? Mit kéne csinálnom, mivel üssem el az időt?

Figyelt kérdés
Az összes ismerősöm megy valahova. Bulizni, kocsmába, szórakozni vagy csak összejönnek valakinél. Az osztálytársaim között, vannak, akikkel jóban vagyok, tudok velük beszélgetni stb., de senki nem hívott sehova és igazából egyikükkel sem vagyunk olyan "hű, de nagy barátok". Beszéltek róla, hogy ki mit fog csinálni, de engem nem hívtak és nem akartam direkt rákérdezni mert tudom, hogy ha azt akarnák, hogy ott legyek, akkor már szóltak volna. Nem akarok bunkó lenni és odapofátlankodni. Lehet, hogy igent mondanának, de így én sem érezném jól magam, hogy meghívattam magam meg ők sem mert gondolom nem véletlenül maradtam ki vagy valami, hanem együtt szerettek volna ünnepelni, hallottam miket terveztek stb.. Vannak barátaim, de ők más osztályba járnak és már "elígérkeztek" az osztálytársaikhoz, nem várhatom el tőlük, hogy inkább velem legyenek, én pedig ott nem ismerek senkit, nem hiszem, hogy ott lenne a helyem. Szóval csak itthon leszek, szívesen elmennék, de tulajdonképpen egy társasághoz vagy csoporthoz sem tartozom, nincsen olyan baráti köröm, akivel tudnék bármit is csinálni. Itthon nem tudom mit kezdjek magammal, már egy hete itthon vagyok a szünet miatt és az egész azzal telik, hogy fetrengek az ágyon és filmezek és ez már nagyon unalmas meg szerintem valamennyire szánalmas is...
2014. dec. 30. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid akik más osztályba járnak, miért nem visznek magukkal? Biztos lennének ott rajtad kívül is külsősök és még ismerkedhetnél is. Nem hiszem, hogy kinéznének téged.:)
2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, idén én is egyedül -illetve a családommal- ünnepelek.:) Esetleg próbáld meg azt, amit az első is mondott, ahhoz a baráti körhöz csatlakozni. Az ellen meg, hogy egész nap fetrengsz az ágyban, azt javaslom, hogy menj el sétálni, vagy bárhová, elvégre egyedül is kimozdulhat az ember, nem?:) Aztán hátha összefutsz valaki ismerőssel, aki csatlakozik hozzád:) Hidd el, nem ciki!;)
2014. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én sok éven át bulikba, házibulikba, koncertekre jártam szilveszterezni, aztán egyik évben úgy alakult, hogy inkább maradtam egyedül a macskámmal és megnéztük az össze harrypottert. Mondjuk én akkor már 25éves voltam.

Azóta csak "nyaralni" megyek szilveszterkor, bulikba sosem.

2014. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Töltöttem én is már videojátékokkal több szilvesztert, jó az :D Vegyél/szedj le valamit, aztán mehet a móka :D

20L

2014. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
en se megyek sehova se , itthon jatszunk . Van egy jatek Need for speed world online ezt toltsd le a gepre ha megy nalad es regisztrajl , ingyenes es jatszodj , szuper jatek
2014. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a legtöbb szilvesztert idáig otthon töltöttem, és nem mentem bulizni. Keress valami jó könyvet és olvass, vagy tölts le valami jó játékot a gépedre, vagy nézz még filmeket. Szerintem nem kell olyan nagy dolgot csapni a szilveszterből.:)
2014. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Tavaly én is itthon voltam, és őszintén szólva most is szívesen maradnék itthon. 17L
2014. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én se megyek pedig engem sok helyre hívtak,valahogy tavaly után mikor mentőre is szükség volt sok kedvem nincs,meg hideg is van :D
2014. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont most gondolkoztam, hogy megkérdezzem ezt! :)



Én is egész szünetben filmezek meg olvasok, tehát semmi különösen megerőltető... de annyira jól esik egy kis pihi, hogy nem is vágyom másra. A barátaim messze vannak, mert kolis vagyok. Pont azért mentem el innen, mert erre felé nem igazán jöttem ki túl sok emberrel.. :/


Na, de a lényeg, hogy nyugi nemcsak te punnyadod végig az egész téli szünetet! :)

2014. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Játsaz valamivel,vagy filmet,olvass,lustizz.
2017. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!