Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Moziba be lehet vinni saját...

A Moziba be lehet vinni saját rágcsát?

Figyelt kérdés

(Nyiregyi Pláza moziba konkrétan)

Tehát hogy nem ott veszem meg a drága innivalót és a pattogatott kukoricát, hanem viszek be magammal egy kis chipset, saját innivalót, miegymást.

Csak mert láttam interneten hogy egyesek a kabátjukat teletömik minden ilyen alkalommal kajával és piával.

Ez szabad? Vagy illegális? Normális válaszokat, légyszi.


2015. ápr. 16. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az orruk előtt nem viheted be, az tuti, ezt nem szeretik, pont ezért szokták eldugni.
2015. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem szabad, de sokszor ha észreveszik is, nem szólnak miatta. Én néha szoktam bevinni chipset vagy valamit. Viszont ilyenkor arra figyelj, hogy egy műanyag tálban vidd vagy valamiben, ami nem ad ki hangot. Mert azért a zacskózörgés elég zajos tud lenni és zavarhatja a többieket. :)
2015. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, gyakorlatilag meg szerinted mikor kutatják át ott a táskád pl? Soha. Azért egy chipssel nehogy elkezdj zörögni film alatt, mert meglincselnek.
2015. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozi házirendje ezt megtiltja, viszont hogy a táskádban mit viszel be, azt senki nem nézheti meg.
2015. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem élem le hátralevő életemet börtönben egy chips miatt :o
2015. ápr. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!