Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a vélemyényetek a afacebook...

Mi a vélemyényetek a afacebookos oldalamról?

Figyelt kérdés

Olyat ne írjatok hogy pl tinilányoknak való mert pont annak is szánom csak például mit lehetne változtatni rajta vagy mi legyen rajta több/jobb. milyen képeket tegyek ki gyakrabban??


[link]



2015. ápr. 20. 15:09
 1/9 anonim válasza:
27%
semmi
2015. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az jó.ha nem tudsz értelmest mondani inkabb kussolj mert ennek nem sok értelme volt.
2015. ápr. 21. 07:12
 3/9 Polly10 válasza:
73%
olyan mint más ilyen oldal, csak te legalább nem lopod a képeket, hanem szerkeszted :)
2015. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen.nem akarok olyan képeket kitenni amit már vagy 10 oldal kitett. szerintem ez így sokkal egyedibb :D és jók az idézetek a feliratokon legalább?
2015. ápr. 22. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :)
2015. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem picit unalmas, de jó. Amúgy itt van az én oldalam:

[link]

Azt vettem észre hogy jobban megéri manapság angol oldalakat létrehozni, és bejött. :D

2015. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jo az oldalad. hat igen mostanaba lcs zek es nincs idom kepeket feltenni. amugy az en nevem is kira xd. lehet amugy én is csinálok egy angol oldalt
2015. máj. 7. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetnének érdekesebb idézetek, és többet használhatnál más színeket és típusokat a betűkhöz, meg még a betű méretet állíthatnád, hogy ne takarja el a képet az írás. Meg mondjuk érdekesebb képeket rakhatnál be.
2016. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm, végre valaki tud adni értelmes tanácsokat!! :) (ment a zöld kéz)
2016. máj. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!