Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jelmez lenne jó?...

Milyen jelmez lenne jó? Tudnátok pár ötletet mondani? (magyar sztereotípiák)

Figyelt kérdés
A barátaink szerveztek egy bulit a jövőhétre, ahová be kell öltözni, a buli témája: Sztereotípiák. Mivel külföldön élünk és én vagyok az egyetlen magyar így gondoltam jó lenne valami magyaros sztereotípiát bemutató jelmez, de egyelőre még nincs ötletem. Szívesen venném ha nektek lenne és megosztanátok velem :) Lány vagyok, 24 éves, a buli résztvevői is ez a korosztály, abszolút vegyes nemzetiségű társaság (olaszok, törökök, finnek, pakisztániak, kínaiak stb.)

2015. ápr. 21. 20:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy nem ragaszkodok azért annyira a magyar témához, ha van valami szuper egyéb sztereotípiás jelmez ötletetek, azt is szívesen várom! :)
2015. ápr. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!