Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen okádék oldal ez a Trollfoci? (több lent)

Figyelt kérdés

Elküldtem nekik egy képet, mert mások is szoktak és kiírják, hogy ki küldte. Szóval csináltam egy trollfocis képet, majd percekkel később letiltottak az egész oldalról, így se hozzászólni, se megosztani,sem lájkolni nem tudok... így tehát nem tudom megmondani, hogy enyém a kép. Ez gusztustalan dolog és még a tv-be mutatják magukat.. rohadt csalók. Nektek mi a véleményetek? Ti ilyenkor mit csinálnátok?


Ui.: Itt a kép, amit csináltam:

[link]



2015. ápr. 29. 17:54
 1/2 anonim válasza:
0%

semmit, nyugi

vedd ki a lájkot tőlük meg mindent

had veregessék a ** ********* ********** -ba a kis kukkancsukat, lesz**p györgy meg a többi, akik kicsit sem vicces figurák, de azért a kisgyerekek jókat nevetnek rajtuk iq-jukból adandóan. igazából kétszínű majmok. itt teszik hogy mennyire szurkolnak a magyaroknak románia ellen, stb. ezzel is nyomás alá helyezve a válogatottat, nem kis nyomás alá... közben meg alig várják hogy nyerjenek a románok és csinálhassák az új Francesco Zombori-s (nevető ember) videójukat... kétszínű senkiháziak ezek, én személy szerint betiltanám ezt az egész trollfocit :D még ha viccesek lennének.....

2015. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Örülök, hogy végre valaki egyetért velem. :D
2015. szept. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!