Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akarmennyit iszom sose hanyok....

Akarmennyit iszom sose hanyok. Ez baj? Termeszetes? Nem karosabb az ha nem hanyom ki?

Figyelt kérdés
Akarmennyit iszom sosem hanyok. Ritkan jarok el bulizni baratokkal de mig mindenki hany korulottem en sosem. Ez az elejen nem xavart sot orultem neki de msot h melyebben belegondoltam azert osszesen mar joparszor eljartam es az nem karos h nem hanyom ki? Mar mint ilyenkor az egesz szervezetemen vegig vonul nem? Es az jobban roncsol mintha kihanynam.? Ilyenkor mit kell tenni? V egyatalan ez baj?

2015. máj. 1. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd, ha te keresed meg a rávalót, rájössz, hogy nem azért iszod meg a méregdrága alkoholt, hogy aztán kihányd. :))
2015. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok keresek mar ra :P
2015. máj. 9. 12:01
 4/7 anonim válasza:
Külön laksz a szüleidtől? Te tartod el saját magadat? Mert ha nem, akkor nem te keresed meg a rávalót. Te csak besegítesz.
2015. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Johh okay nyertel :'D de a lényeg amit kérdeztem hogy baj e de mind1.
2015. máj. 10. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiból valóban nem szerencsés helyzet, hogy a szervezeted nem tud megszabadulni a túl nagy dózisú méregtől, s így akár alkoholmérgezést is kaphatsz.
2015. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) vegre egy valasz amivel megyek valamire:P
2015. máj. 12. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!