Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova menjünk osztályommal...

Hova menjünk osztályommal kirándulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az osztalyommal juniusba megyunk kirandulni (7.osztaly) es nem tusjuk hogy hova menjunk... Olyan kene amibe a tanar is belemegy meg ahol mi sem unjunk halalra magunkat.:) Pestre szeretnenek menni ott van szerintem a legtobb izgi program:) Irnatok lecci helyeket ahova tudnank menni? 32en vagyunk szoval eleg sokan... A valaszokat elore koszi:)

2015. máj. 11. 20:42
 1/3 Balfácán válasza:
Kertet gazolni! Elég sokan vagytok, fél nap alatt kész! Kaja pia van!
2015. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem pest pont, hogy unalmas. igen, van sok jó hely, de szerintem nem olyan tipikus osztálykirándulásos hely.

meg aztán a tanárok kapva az alkalmon, majd beterveznek egy néhány múzeumot is, mert az van jó sok :D

2015. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ne pest, csak olyan kene ami nekunk is izgixdd en megmondom a tanarnak hogy ne menjunk muzeumokba ugyis en szervezem:Ddd
2015. máj. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!