Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elado munka! Te izgultal...

Elado munka! Te izgultal amikor eladonak mentel dolgozni?

Figyelt kérdés
en soha nem voltam elado, es felek annak menni...
2015. máj. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Azon paráztam, hogy ne szúrjak el semmit. Hatalmas pörgés votl ,ahol voltam, és teljesen kezdőként egy idegen országban - Németország - kellettk iszolgálni egy idegen nyelven . Persze nem cska kiszolgálás volt, hanem az összes többi munka a boltban.


Otthon eladónak lenni vizont abból még nehezebb, hogy a fizetés egy vicc.

Németországban külön kpézések vannak erre - vannak specifikus eladói képzések is! -, ráadásul ha elvégzed itt, az ér is valamit.

Ha teheted, próbáld ki otthon, pár hónapig ,amdj irány ausztria, vagy németország, már amennyiben csinálnád, és normális mennyiségű pénzt szeretnél keresni.

2015. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es nem feltel ha elszamolsz valamit?
2015. máj. 13. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, hogy melléütöttem, elnéztem, de mivel figyeltem arra, amit csinálok, egyből észrevettem - meg a legtöbbször voltak is ott melettem. De olyan is volt ,hogy például én szóltam a 15 éve ott dolgozónak, hogy hopp, valamit elnézett.

Az a baj az eladóknál, hogy rengeteg helyen hatalams rohanás van, és nincs idő beletanulni. És persze a frissen érkezett iylenkor hátráltatja atöbbieket, és magadat érzed arossznak. Ördögi kör ez.

Ilyenkor nem so kmindent lehet tenni ,vagy lenyelsz mindent, vagy, ha tényleg elég szemetek - nem engednek tanulni, de elvárják, hogy pikk pakk tudj, elmondanak mindennek... -, akkor érdemes továbbállni.

2015. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így van, a kezdet nehéz, meg lehetséges, hogy van tanulópénz is, ez végülis rajtad múlik. én mondjuk ételfutárként kezdtem el, első melóm volt, előtte pénzzel sem nagyon bántam, és volt, amikor rosszul adtam vissza, valaki jófej volt, és mondta, hogy ez több, valaki meg szépen elsunnyogta, ami jogos valamilyen szinten, mert hát ha a futár nem tud számolni, az az ő hibája, sajnos sokan igyekeznek kib_szni az emberrel, mert ha nem így tesz, lehet vele fognak...de egyébként bele lehet jönni.


jelenleg én is egy aránylag nyugisabb vegyesboltban dolgozok, de előtte próbálkoztam LIDL-ben is, ott tényleg volt hajtás, de egyébként nekem különösebb gondom nem volt vele.

2015. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!