Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook-on a pipa mitől...

Facebook-on a pipa mitől válthat vissza nyílra? Azon kívül ha megjelöli a másik olvasatlanként?

Figyelt kérdés
Írtam egyik ismerősömnek fb-n és el olvasta, és ugye ki jelezte a pipát, ha az összes üzenetekbe bele megyek, aztán rá másnapra is még pipa volt (nem válaszolt amúgy vissza) de aztán rá pár percre ilyen vissza nyíl lett, ami akkor szokott mikor nem olvasta még el a másik az üzenetet. De ugye láttam, hogy elolvasta. Mit kellett neki csinálnia hogy át váltson nálam? Azt tudom hogy ha megjelöli után olvasatlanként akkor úgy jelzi, azt kipróbáltam hogy más csinálja meg és tényleg úgy jelezte nálam, de azon kívül mikor jelzi még azt vissza? Még azon gondolkoztam hogy törölte a beszélgetést, és akkor?!

2015. máj. 22. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!