Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van valami cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van valami cikis sztoritok? Mindegy milyen

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen van.
2014. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni h le is irnatok nekem?
2014. aug. 8. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Van. :)
2014. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De nem nyilvános téma.
2014. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah az más...most nem mert még dolgoznom kell és hosszú lenne...de majd később lehet :P
2014. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-es, miért? itt úgysem tudja senki, hogy ki vagy.
2014. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én első szexuális élményem maradandó emlék. Már itt egyszer leírtam, de hátha nem olvastad. Régóta készültem elveszteni a szüzességemet, mire végre adódott rá alkalom. A belevaló kis barátnőmet kivittem a városszéli kiserdőbe. Hosszas érzéki csókolózás, tapizás után, egy könnyed mozdulattal belefektettem a szarba. Na, azóta nem ismer meg az utcán.
2014. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na legyszi irjatok mar legfeljebb nem irtok neeket meg ilyenek itt ugyse tudja senki h ki vagy
2014. aug. 8. 15:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Hetes hat ez nagyonnagy :D
2014. aug. 8. 15:19
 10/11 anonim válasza:

ez nem velem tortent hanem a tesommal;a tesom nemreg meselt par tortentet magarol

1.a tesom amikor hat eves volt szoszerint beszar a kapuba

2.a tesom a wc melle szart veletlen apu belelepett mezitlab

3.lehanyta a falat

4.az osztalytarsai mondtak neki de ez nem is ciki hanem vicces

mondja az oszt.tarsa .vettem egy kocsit lefenykepezte belulrol kivulrol kerdezi tesom mer van benn az uleseken szena?mien kocsi volt ez?oszt.tars TYUKOL XD

2014. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!