Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell ( Sherlock )...

IntroLass kérdése:

Hogyan kell ( Sherlock ) fanartot rajzolni?

Figyelt kérdés

Nézegettem Sherlock fanartokat és kedvet kaptam, hogy megpróbáljam. De szeretném tudni, hogy ennek van-e valami szabálya? Esetleg azt, hogy milyen "technika" a könnyebb egy kezdõnek? Nem manga/anime stílust szeretnék!

Az is sokat segítene, ha valaki eltudná mondani, hogyan szokás a kép "elrendezését", "beállîtásait" megtervezni?


Elõre is köszönöm! :)



2015. jún. 3. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt miért mi mondjuk meg?

Neked kéne kitalálnod, mit, és hogyan akarsz rajzolni. Nem nekünk csinálod...

Mégis miféle "szabálya" lenne egy rajznak?


És ha azt mondom, hogy baloldalt legyen, 25°-os szögben döntse el a fejét, a hajtincse a szemétől pontosan 3 cm-re legyen, akkor úgy fogod megrajzolni?


Ugye, hogy abszurd ez az egész?

2015. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, elismerem, hogy részben igaz, tényleg abszurdnak hat a kérdésem... Rosszul sikerült. :(

Csak segítségre lenne szükségem, valamihez amit még nem próbáltam. Sejthettem volna, hogy csak lekezelõ választ kapok majd.

Jellemzõ...

2015. jún. 3. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha most azonnal akarsz egy jól sikerült rajzot, akkor másolj le egy fanartot... Ha viszont fejből akarsz rajzolni jó minőségű képeket, akkor vegyél egy jó vastag vázlatfüzetet, és rajzolj bele mindent, ami csak az eszedbe jut (fontos, hogy ne másolj, hanem te találd ki, hogy milyen pózban legyenek az emberek + milyen legyen az arckifejezésük)


[link]

ilyen oldalakon találsz útmutatót ahhoz, hogy hogy kezdj hozzá a segédvonalak felrajzolásához, ami elég nagy segítség a kezdőknek :D


+ van ez az oldal, ahol kb fél perced van, hogy lerajzolj egy embert különféle pózokban, ami hihetetlenül hasznos tud lenni, mert nem ragadhatsz le a részleteknél, hanem meg kell találnod a legjellegzetesebb vonásokat...

[link]


Csupán pár év gyakorlás kérdése, és még Benedict Cucumber (?) ufó arcát is könnyedén papírra tudod majd vetni mindenféle segítség nélkül


:)))))))))))

2015. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!