Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik mennek idén a Sziget...

Akik mennek idén a Sziget fesztiválra! Ti hogyan rúgtok be?

Figyelt kérdés

Ugye majd' 800 forint egy sör ott, ami baromi drága...Lehetne előtte inni és már eleve berúgva menni a Szigetre. Akkor két opció van: Annyit iszol, hogy pont jó legyen, kicsit többet, de akkor 2-3 óra múlva már kijózanodsz és megint ott kel költeni. Másik lehetőség, hogy annyira berúgsz, hogy kitartson hajnali 1-ig kb, de akkor viszont nem sok mindenre fogsz emlékezni és az megint nem jó.



Most a kérdés nyilván azokhoz szól, akik nem szeretnek tök józanul fesztiválozni, viszont sajnálnak 5-7000 forintokat otthagyni egy nap....


Tehát ti hogy csináljátok?



2015. jún. 8. 12:04
 1/8 A kérdező kommentje:
(Igen-igen, ez a legnagyobb problémám :D)
2015. jún. 8. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel karszalagod van, ezért kimész, és a környező helyeken ihatsz.
2015. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ehh...ez eszembe se jutott :D Igaz. Az is egy lehetőség, bár a legközelebbi áruház az az Auchan, (mindennel együtt kb 40 perc megjárni) és nem hiszem h az nyitva van 10 után :/
2015. jún. 8. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ott fogok venni italt. Drága, de talán egy évben egyszer belefér. Kb 120-at költöttem kajára meg italra tavaly.
2015. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hozok otthonról finlandiát egy jó ice teába bekerve. Már alig várom.
2015. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen italt nem engednek be, meg sima vizet se :/
2015. jún. 10. 02:57
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom ki mondta ezeket a fszságokat de inkább hugyozd arcon.

Kaját és vizet vihetsz, sőt ha okos vagy az alkoholt is becsempészheted. Ha sok cuccal jössz akkor csak bedobod az aljába és azon belül is valahol középen ahol a sok ruha elrejti. Annyi ember lesz hogy nem fognak mindenkit rongyá csekkolni.


A sőr meg 450-500ft környékén lesz.

2015. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. Én egyedül mennék a szigetre, sajnos. Esetleg csatlakozhatnék? 21f
2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!