Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs valakinek valami jó...

Nincs valakinek valami jó ötlete arra, hogy hogy lehetne kilógni otthonról, amikor elakarok menni bulizni?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és anyumék ritkán engednek,pedig minden haverom mehet majdnem. az 1.emeleten lakok,ami kb 3 m magasan van. az erkélyről kéne valahogy lemennem,meg majd vissza,úgy hogy anyumék neébredjenek fel.nekik a szobájuk kb 7 m-re van az enyémtől.de szinte mindent meghallanak.. :S Vmi jó ötlet?:D
2010. febr. 28. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
én midig úgy csinálom,hogy megvárom, amíg elalszanak + kb 20 p., azután fogom a kötelemet(2.-on lakunk) és szépen lemegyek az első emeleti tetőre, onnan meg leugrok. Azután meg hozok oda egy vödröt, felkapaszkodok és utánna vissza a kötélen. Ja igen, és ne mondd meg nekik, hohy holnap buli lesz, mert akkor tudják, h el akartál volna menni, és benéznek. nekem ez bejött eddig 15/L
2010. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jééézusom:D Nemtudom, mindenkinek ilyen szigorú szülei vannak? Én anno 14 éves voltam amikor először mentem szórakozóhelyre, szóltam anyáméknak, mondtam kivel megyek, hova megyek, hányra jövök, teló bekapcsolva. És azt mondták ok. Aztán amikor látták, hogy mindig a megbeszélt időben hazaérek, nem részegen, akkor utána mindig elengedtek. De szerintem ezt a szökéses módszert felejtsd el. Mert egyrészt soha a büdös életben nem fognak benned megbízni ha rájönnek, másrészről meg gondolj bele, tényleg valami baj történik, akkor azért jó ha van egy idősebb aki tudja hol vagy.

20/F

2010. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés köszi a válaszokat!:) még vmi ötlet?:D
2010. febr. 28. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Szerintem meg ne nyomorogj, mert tudom milyen, amikor a többiek nagyba buliznak, mi meg otthon gépezünk. Meguntam, és kész. Anyámék meg csak azért nem engedtek, mert tanulnom kellett volna. Jó sosem voltam 5-ös, de azért a 4 se rossz. És ha meg elkapnak, akkor mi van? Ők nem voltak fiatalok? Ha az ő fejükkel gondolkozol, akkor semmi nincs benne ha elszöktél... Nincs semmi bajod, és kész. Jajj ejnye bejnye, szobafogság, 1 hétig többet b*szogatnak, aztán annyi.

2010. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja:D
2010. febr. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!