Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg elmenni OVS-re? (Online Video Stars fesztivál)

Figyelt kérdés
Épp Pesten leszek aznap, nem nagyon van programom és benéznék. Nem túl unalmas? Nem túl "gyerekes"?

2015. jún. 12. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

én nem akarlak befolyásolni, de én például tuti nem mennék el. valahol számomra az a fajta rajongás egy sima videókészítő iránt már túl sok, hogy személyesen is akarjak vele találkozni. arról nem is beszélve, hogy néhányan annyira minimálisat tettek le még az asztalra, hogy semmi keresnivalójuk nem lenne ott, akár olyanok, akik nem is videóznak, csak ask.fm-en divat lett nekik nyalni.

például láttam múltkor, ahogy a szalay ricsit kérdezgették, hogy megy-e...kicsit már gá,tényleg, a legalja emberek is népszerűek, vagy annak tűnnek :D

de a lényeg tényleg az, hogy én a videósok közül szorakoztatónak tartok néhányat, de annyira nem vagyok oda értük, hogy sorba álljak közösképért meg autogramért OVS-en :D

2015. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!