Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a hobbym? (nem...

Mi legyen a hobbym? (nem futás főzés sakk zene stb megszokott dolgok, hanem valami olyan amit otthon is csinálhatok egyedül)

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani jó hobbykat?Igaziból engem minden érdekel,úgyhogy a sporton főzésen és egyéb ilyeneken kívül mondanátok egy-két jó hobbyt?

#egyedül #otthon #hobbi #nemfutásfőzésstb...
2015. jún. 13. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Counter Strike, filmezés, meg bármilyen MMO ami tetszik és kellően elveszi az ember életét.
2015. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Tanulj meg egy hangszeren játszani.
2015. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gamer nem akarok lenni,azért életem van...hangszeren meg játszok öt felén, a többi meg nem tetszik de köszi a válaszokat :)
2015. jún. 14. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg rajzolni... (olyan profi szinten :)
2015. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó, nem megszokott hobbi? Igazából ezt neked kellene tudni, hogy milyen dolgok érdekelnek jobban és mi kevésbé. Milyen a kézügyességed pl., vagy mit az ami szórakoztat és mi untat. Nehéz másnak találni neked tetsző hobbit.

Itt van még néhány (de megszokott, viszont egyedül végezhető)


fényképezés

vminek a gyűjtése

kézimunka - barkácsolás

2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én imádok regényt írni, pirográfozni, rajzolni, egyéb kézműves technikákat is kipróbálhatnál,na meg ott a puzzle :)
2016. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a hobbid?
2022. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!