Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kevés barátom van, unatkozom,...

Kevés barátom van, unatkozom, egész nap itthon ülök és már elegem van a helyzetemből, valami tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Nem voltam sosem a társaság élet középpontja és nincsen sok ismerősöm, ezért elhatároztam, hogy ezen változtatni fogok, de nagyon nehéz. Az iskolámban próbálok ismerkedni, de csak az osztálytársaimmal vagyok úgy jóban, hogy el tudnék velük menni valahova, de ők meg általában csak péntekenként járnak el bulizni és a többi szabadidőmmel nem tudok mit kezdeni. Most is elmennék sétálni valakivel, jó lenne beszélgetni, de nem tudok senkit akivel ezt megtehetném. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy mit csináljak, illetve, hogy mit rontok el ismerkedés terén?

2013. nov. 23. 17:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy Miskolcon lakom és ha valakinek lenne kedve beszélgetni, meg csinálni valamit, vagy esetleg hasonló helyzetben van mint én akkor írjon:) 19/F
2013. nov. 23. 17:57
 2/9 anonim válasza:
94%
én is hasomnló helyezetben voltam pár éve :)azt ajánlom, menj el valami szakkörbe, am érdekel, legyen az színjátszókör, újságírószakkör, énekkar, pompomcsapat, ufohivők társasága, akármi. Máris lesz közös témátok, hiszen azonos az érdeklődési körötök. Próbáld ki, nekem bevált ;) 16\L
2013. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, ez jó ötlet, csak még azt nem tudom, h mit talàljak ki programnak:) és Neked ennyitől megoldódott minden, vagy van még valami tipped?:)
2013. nov. 24. 10:44
 4/9 anonim válasza:
100%
meg 1tipp tündérkeresztanyutol: ne akarj a társaság középpontja lenni, én pölö ki nem állhatom azokat, akik teszik az agyukat, csak hogy a középpontban legyenek :)és nézd pozitívan a dolgokat: ne azt mond h csak az osztálytársaiddal, hanem örülj neki hogy velük jóban vagy. Ez nagy ajándék. Ha meg unatkozol otthon, engedd el a fantáziád, fess, énekelj, rajzolj. Lehet h te leszel a következő Michelangelo. vagy sportolj valamit, az még egészseges is. előző voltam
2013. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Csá kezdj el deszkázni gyere le hösökre most mar ott leszünk mer jön a jóidő en is full ismeretlenül mentem le aztán lespanoltam mindenkivel vagy ha nem adja a deszka nem vágom keress vmi sportot ami érdekel ezen kivül a bmx et tudom ajanlani vagy keress vmi nőt azt kurogasd nemtoom ilyenek :D
2014. jan. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja es am en is full kuka vagyok :d
2014. jan. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
megy a keksz !
2014. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Keress valami sportot, elképesztően elveszi az unalmat C: Valami extrémebbet akár. deszka, ott biztos lesz egy napon belül barátságok, vagy én pl teniszezek, és ott is nagyon hamar befogadtak egy egyébként teljesen összeszokott csapatba.
2014. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi lett végül? :D
2016. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!