Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális hogy a Dark souls II...

Normális hogy a Dark souls II : Scholar of the first sin letöltésnél csak 120megát akar letölteni?

Figyelt kérdés
Nincs meg nekem a sima dark souls 2, csak a ds2 sotf

2015. jún. 16. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor sem lenne normális ha meglenne a dark souls 2. Nekem megvan, és konkrétan külön van téve mint egy különálló játék. Steamen akarod letölteni? Ám lehet hogy sok kicsit tölt le folyamatosan ( MK X pl. nekem vagy 20x töltött le 200-300 megás dolgokat)


Sok sikert.

2015. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ty, csak ugye ott van hogy a teljeset veszed meg, vagy a simát tovább fejleszted ezzé, és én kicsit félek attól hogy véletlenül a tovább fejlesztéssé nyomtam, mert nekem nem megy alapból a játék, 32 bites op rendszeren...

nem tudom hogy most mi van

2015. jún. 18. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az viszont lehet hogy gond, mert ha jól emlékszem 64 bites kell. De szerintem az nem gátolná a letöltését.
2015. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ez egy gond, mert tényleg 64 bites, és én is ezen gondolkodtam, hogy talán azért nem indul el, mert TALÁN van hozzá valami launcher féleség ami ellenőrzi hogy 32 bites, és ha nem az akkor elküld a kur,va anyámba azzal a felirattal hogy "hiányzik a futtatható fájl" vagy valami hasonló
2015. jún. 18. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kell nekik olyat tenniük. Mivel a minimum gépigényt azt el kell olvasni mindig! Ha emiatt van problémád a játékkal, mégcsak vissza sem veszik. Mert még átvételnél ( személyes/digitálisan) is megkérdezik hogy elolvastad e a minimum gépigényt :( De szerencsére mamár nem tart semmibe hogy feltedd a 64 bites verziót.
2015. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én nem azon vagyok kiakadva, hogy megvettem a játékot és 64 bites kell hozzá, hanem hogy talán rossz játékot vettem meg, és csak az upgradet vettem meg a simához, én kevéslem ezt a 120 megát

elolvastam a minimum gépigényt amúgy..

2015. jún. 19. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
nem vetted meg a rossz játékot. Nekem megvolt a ds2, megvettem a Scholar of the first sin-t rányomtam hogy add cd-key, és ennyi. Most a dark souls 2 meg a Dark souls 2 scholar két külön játékként van.
2015. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!