Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 17. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az én világom, de sok sikert!
2015. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem hozott lázba, ahogy az első írta: Nem az én világom.
2015. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Titeket milyen téma érdekelne?
2015. jún. 17. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem angolul felesleges kiírnod a címet - mivel a tartalom teljes mértékben magyarul van.


Néhány elgépelés, elírás akad, ahogy szóismétlés is. Valamint a vesszők használatát érdemes jobban elsajátítani, de ez a következő hónapokban fejlődni fog - legalább egyszer nézd át, amit kitennél.

Ezt a blogot szerintem elsősorban magadnak írod, így léynegtelen, ki mit gondol - gondolom ezért írod, ne ma nézettségért, mert ez ahhoz kevés lenne.


Csak nehogy hamar elmenjen alelkesedésed, ez az egyetlen, ami megölhet egy blogot. Sok sikert, és élvezetes blogolást!

2015. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek Négyes véleményével. Csak megerősítésül:


Angolul kiírni a címeket totál felesleges, sőt számomra idegesítő is. Mivel alapvetően magyar nyelven blogolsz egy fia magyarul nem beszélő olvasód sem lesz, a mondanivalódhoz sem tesz hozzá semmit, akkor meg minek? (Ráadásul az angol címekben rosszul használod a kis és a nagy betűket.)


Hogy mondjak valami újat is: Te nagyon nem elégíted ki az információéhségemet.

Egy részt szokott az oldalsávban lenni egy Rólam című részt, azt érdemes lenne kitölteni, hogy ne nagyítóval kelljen keresni, hogy kinek a blogját olvasom. Címszavakban is épp elég: név, korosztály, érdeklődési kör.

Másrészt írsz a kedvenc bandádról. Biztos én vagyok a kulturálatlan paraszt, de én tán egyszer, ha hallottam a nevüket. Te meg azt az alapinformációt elfelejted leírni, hogy milyen műfajt játszanak :D Harmadrészt, tudom, hogy nagy rajongó vagy, de tudj szelektálni! Egy tekergő érdeklődő nem fogja 12 videót végignézegetni. Sőt, az sem biztos, hogy veszi a fáradtságot, hogy kikeresse, melyik tetszhet neki a legjobban. Szóval legközelebb, ha ilyen jellegű bejegyzést írsz, linkeld be maximum(!) a három kedvencedet. Ha tetszik az olvasónak, úgyis utánanéz.


Még két dolog, ami a helyesírási és nyelvhelyességi hibákhoz hasonlóan kiküszöbölhető, ha ellenőrzöd azt, amit írtál, jelen esetben a már kész, nyilvánossá tett bejegyzést:

1. A youtube videóid oszlopa nagyon görbe. Nem egy esztétikai élmény.

2. Valamiért a bandás bejegyzésnél kissé nehezen áttekinthető, hogy melyik kép kihez tartozik. Vagy ki kellene emelni valamit vastag betűkkel vagy át kellene rendezni picit a bejegyzést, vagy mindkettő.


És végül: az sem jó, ha az ember napi 6 bejegyzésben fossa a szót a semmiről, de te majd' egy hónapja írtál utoljára. És nem mintha nem lenne miről: szavazás lezáródott, a banda természetesen messze elkerüli az országot, az új albumuk lassan megjelenik... Szóval ejnye-bejnye.

2015. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!