Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lesz egy bulim. Van egy ember...

Lesz egy bulim. Van egy ember akit nem bírok, elég régóta idegesít. Szeretném megszívatni. Tippek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belemenni,hogy miért.Csak vicces,ötletes szívatások érdekelnek.

2015. jún. 18. 17:44
 1/5 anonim válasza:
nem látok összefüggést a bulid és aközött, hogy szeretnél valakit megszivatni...
2015. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval lesz egy buli és meg akarod alázni a többiek előtt a szerencsétlent csak mert nem bírod? Mesélj még.
2015. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kellemetlen lenne, ha valójában te b_sznál rá végül :D
2015. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kicsit bonyolultabb annál,mint h simán nem bírom.. Nem akartam a földig alázni,csak megviccelni.Ez az illető nagyon régóta semmibe vesz mindenkit,nem foglalkozik senkivel,csak magával.Észhez kellene téríteni.Nem ismertek se engem,se őt,se a teljes sztorit,tehát nem értem miért ítélkeztek.Az összefüggés a buli és közte az az,hogy a bulin akartam megszívatni.Köszönöm,nem kell írnotok,meg vagyok a beszólásaitok nélkül is.
2015. jún. 24. 16:53
 5/5 kiscsibe 17 válasza:
Ne hívd meg. Ez nem elég szívás szerencsétlennek?
2015. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!