Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni OVS-re?...

Ciki egyedül menni OVS-re? (Online Video Stars)

Figyelt kérdés
A barátnőim nem érnek rá, vagy nem szeretnének eljönni, de nekem nagy vágyam lenne. Viszont nagyon félénk vagyok. :( Gáz lenne, ha egyedül mennék?

2015. jún. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
eleve gáz odamenni...:D
2015. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xDD Azért köszi. :)
2015. jún. 26. 19:41
 3/6 anonim válasza:

Nem értem mi lenne a ciki. Nem te leszel az egyedüli aki nem megy barátokkal.

A másik,hogy mi az istenért lenne gáz eleve odamenni? Ember,mi közöd van hozzá,hogy kinek mi a "szórakozás"? Ha valaki el akar menni, nem értem miért fáj az neked.

2015. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tiltottam meg...én gáznak tartom...ez a véleményem. azért nem ugyanaz.

azért gáz szerintem, mert az ottlévő "híres" emberek ennyire azért nem azok.

én is követek 1-2 embert, jónak tartom őket, de annyira azért nem akarom benyalni magam, hogy személyesen is ott puncsoljak közös képért meg autogramért...azt majd megteszem esetleg egy zenei koncerten mondjuk...a legtöbb videós nem népszerűség miatt, hanem hobbi miatt videózik, ehhez is tartom magam.

2015. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mindenkinek meglehet a véleménye ami mind szép és jó,de ha kiakarod nyilvánítani -ami szintén egy teljesen normális dolog- meglehetne fogalmazni a mondataidat szebben és nem beugatni a világba.

Senki nem beszél itt hírességekről,benyalni sem kötelező.

De örülök,hogy nem leled örömed benne. Tisztelem a véleményed,de az említett megfogalmazást még gyakorolni kéne:)

2015. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én elmentem volna egyedül is, de jött a barátnőm :) de ha nem jött volna akkor is elmentem volna.

senki nem mondta, hogy ők híresek, de csak a híres embereket lehet szeretni?! csak az ért el valamit az életben aki híres?! szerintem jobb is ha valaki csak ennyire híres mint egy youtube videós, sokkal megközelíthetőbb, bármikor összefuthatsz vele az utcán és beszélhetsz is vele. egy külföldi énekesnővel erre esélyed sincs.

2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!